معاون اول رییس جمهور:

دولت نشان داده پای میز مذاکره با قدرت از منافع ملت دفاع می‌کند

مذاكرات ايران و گروه 1 5,اسحاق جهانگيري

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه تعامل با دنیا بهترین راهی است که در پیش گرفته‌ایم، گفت: دنیا پذیرفته است که این دولت نشان داده در پای میز مذاکره می‌تواند با قدرت از منافع ملت ایران دفاع کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اسحاق جهانگیری طی سخنانی در جلسه شورای اداری استان هرمزگان اظهار کرد:‌ روابط ما با کشورهای همسایه روابط بسیار خوبی است ولی این روابط می‌تواند خیلی بهتر از این باشد و قطعا ما بهتر از کشورهایی که از دور می‌آیند می‌توانیم خیرخواه هم باشیم.

معاون اول دولت با بیان اینکه ما با دنیا می‌خواهیم مسائل‌مان را در بحث هسته‌ای حل کنیم گفت: ما دنبال این هستیم که بالاخره این گفت‌وگوها به نتیجه برسد. ما فکر می‌کنیم تعامل با دنیا بهترین راهی است که در پیش گرفته‌ایم زیرا منطق و استدلال‌مان قوی است.

وی ادامه داد: این مساله را دنیا پذیرفته است و دولت هم این را نشان داده که ایران پای میز مذاکره می‌تواند با قدرت از منافع ایران دفاع کند و به همین دلیل است که مقام معظم رهبری مکررا از تیم مذاکره‌کننده حمایت می‌کنند زیرا ایشان مشروح مذاکرات را می‌بینند و آنجا که باید عصبانی شوند یا قاطعیت نشان دهند یا با استدلال ورود کنند، این کارها را انجام می‌دهند.

ادامه دارد.

کد N695641