از سوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان؛

فعالان سیاسی و رسانه‌ای پیشتاز در مبارزه با مفاسداقتصادی تقدیر می شوند

سیاسی

در مراسمی با حضور علیرضا زاکانی، احمد توکلی و الیاس نادران از فعالان سیاسی و رسانه‌ای پیشتاز در مبارزه با مفاسد اقتصادی تقدیر به عمل می آید.

به گزارش خبرگزاری مهر، در مراسمی که فردا از سوی انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان با حضور  علیرضا زاکانی، الیاس نادران و احمد توکلی نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود، فعالان سیاسی و رسانه‌ای پیشتاز در مبارزه با مفاسد اقتصادی مورد تقدیر قرار می‌گیرن

مهدی شکیبایی سخنگوی انجمن با اعلام این خبر گفت: انجمن روزنامه نگاران مسلمان در نظر دارد طی مراسمی رسمی از  علیرضا زاکانی، الیاس نادران و احمد توکلی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به پاس تلاش، پیگیری و مبارزه مجدّانه با مفاسد اقتصادی تجلیل نماید.

به گفته شکیبایی این برنامه فردا سه شنبه هفتم بهمن ماه ساعت 10 تا 12 صبح با حضور روزنامه نگاران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دانشجویان و نمایندگان رسانه ها برگزار می شود.

سخنگوی انجمن روزنامه نگاران مسلمان همچنین افزود: در این مراسم علاوه بر تقدیر از شخصیت‌های سیاسی فعال در مبارزه با مفاسد اقتصادی، از رسانه‌هایی که به دلیل افشاگری در خصوص محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهوری سابق با اقدامات ایذایی حقوقی و سیاسی وی و اطرافیانش مواجه شدند، نیز تقدیر به عمل خواهد آمد.

وی گفت: از نمایندگان کلیه رسانه‌ها دعوت می‌کنیم در مراسم فردا حضور بهم رسانند.

شکیبایی با بیان اینکه حضور نمایندگان رسانه ها برای پوشش این مراسم آزاد است، گفت: در این مراسم آقایان زاکانی، نادران و توکلی به سؤالات خبرنگاران پاسخ خواهند گفت.
شایان ذکراست که مراسم یاد شده در فرهنگسرای اندیشه واقع در خیابان دکتر شریعتی نرسیده به پل سید خندان، سالن اجتماعات این فرهنگسرا برگزار خواهد شد.