علیزاده‌طباطبایی به ایلنا خبر داد:

صدور قرار 100 میلیون تومانی برای مدیر مسئول "مردم امروز"

سیاست داخلی

عکس منتشر شده در روزنامه "مردم امروز" که از آن به اشتباه برداشت توهین به مقدسات شده است، پیش از توهین نشریه خارجی به پیامبر چاپ شده ضمن اینکه خطیب موقت جمعه تهران نیز پیش از انتشار این عکس حمله به نشریه فرانسوی را محکوم کرده بود.

وکیل مدافع روزنامه توقیف شده "مردم امروز" از صدور قرار 100 میلیون تومانی برای مدیرمسئول این روزنامه خبر داد.

سیدمحمود علیزاده‌طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به جلسه امروز رسیدگی به پرونده "مردم امروز"عنوان کرد: صبح امروز جلسه دادگاه به ریاست قاضی قاسم‌زاده برگزار شد و با حضور مدیر مسئول این روزنامه برگزار شد.

وی افزود: در جلسه امروز اتهام این روزنامه توهین به مقدسات بیان شد که ما این اتهام را نپذیرفتیم و دفاعیات خود را با دلایل محکم بیان کردیم.

علیزاده‌طباطبایی یادآور شد: عکس منتشر شده در روزنامه "مردم امروز" که از آن به اشتباه برداشت توهین به مقدسات شده است، پیش از توهین نشریه خارجی به پیامبر چاپ شده ضمن اینکه خطیب موقت جمعه تهران نیز پیش از انتشار این عکس حمله به نشریه فرانسوی را محکوم کرده بود.

وکیل مدافع روزنامه توقیف شده "مردم امروز" عنوان کرد: پس از بیان دفاعیات ما قرار 100 میلیون تومانی برای ستاری مدیر مسئول این روزنامه صادر شد تا بررسی‌های دقیق قضایی برای رسیدگی به دفاعیات ما انجام شود.

کد N695082