سبحانی‌نیا در تشریح نشست هیأت رئیسه مجلس:

نحوه دریافت و قرائت تذکرات کتبی در صحن علنی تغییر می‌کند

مجلس

بر اساس طرح معاونت نظارت، تذکرات کتبی که تا ساعت 9 صبح روز صحن علنی مجلس به هیأت رئیسه ارائه شود، در همان نشست قرائت می‌شود.

عضو هیات رئیسه مجلس، در تشریح نشست امروز هیأت رئیسه خانه ملت، گفت: در نشست امروز نخست برخی تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

به گزارش ایلنا٬ به نقل از خانه ملت، حسین سبحانی‌نیا با اشاره به ارائه طرح معاون نظارت بر تعیین روند دریافت و قرائت تذکرات کتبی به مسئولان اجرایی در صحن علنی مجلس، ادامه داد: در نشست امروز این معاونت آیین‌نامه‌ای را برای اصلاح نحوه رسیدگی به تذکرات کتبی ارائه کرد، که در نهایت مقرر شد اعضای هیأت رئیسه در نشست آتی نظارت خود را در این رابطه اعلام کنند.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بر اساس طرح معاونت نظارت، تذکرات کتبی که تا ساعت 9 صبح روز صحن علنی مجلس به هیأت رئیسه ارائه شود، در همان نشست قرائت می‌شود.

سبحانی‌نیا افزود: در این نشست همچنین برخی محورهای لایحه بودجه سال 94 و اقدامات کمیسیون تلفیق مجلس در تصویب این لایحه مورد بحث و بررسی قرار گرفت، همچنین قرار بود که وزیر بهداشت برای ارائه گزارشی به صحن علنی این هفته مجلس بیاید، که این موضوع به جلسات آینده موکول شد.

کد N695052