سبحانی‌فر در گفت و گو با ایلنا:

روابط رحیمی در مجلس هشتم با اصولگرایان شکل گرفت

مجلس

کسی بر اساس مقتضیات زمان تغییر چهره نمی‌دهد و روابط رحیمی نشان می‌دهد رابطه او با اصولگرایان بوده است./ فساد معاون اول احمدی‌نژاد در زمان مجلس هشتم اتفاق افتاد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: فساد معاون اول احمدی‌نژاد در زمان مجلس هشتم اتفاق افتاد.

رمضانعلی سبحانی‌فر در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی ایلنا و در خصوص اینکه بسیاری از اصولگرایان معتقدند تنها مجلس اصولگرا در زمینه مبارزه با فساد پیگیر بوده است٬ گفت: نمی‌توان چنین برداشتی داشت زیرا حتی در مجلس‌های آینده رسالت واقعی و درست نمایندگان قانونگذاری و نظارت است و اینکه چقدر به این نظارت پایبند باشند به فرد آنها برمیگردد.

نماینده مردم سبزوار با بیان اینکه هر نماینده٬ از هر جناحی می‌تواند سوال فردی داشته باشد٬ ادامه داد: نماینده با اختیار فردی‌اش است که می‌تواند از یک وزیر سوال کند، در سوال شخصی نمایندگان مسئله اصولگرا یا اصلاح‌طلب بودن نقش مهمی ایفا نمی‌کند٬ اما مسئله جناحی زمانی تاثیرگذار است که در موضعی٬ رای فردی برای حاصل شدن نتیجه خاصی حاصل شود.

وی با افزود: حتما دورانی که دولت و مجلس همسو‌تر هستند تا حدودی اطمینان و اعتمادشان به یکدیگر بیشتر است بنابراین همراهی قابل توجهی با یکدیگر دارند.

این نماینده اصلاح طلب مجلس در پاسخ به این سوال خبرنگار ایلنا٬ مبنی بر اینکه بسیاری از اصولگرایان و رسانه‌های وابسته به آن‌ها مدعی هستند که معاون اول دولت احمدی‌نژاد ارتباطی با اصولگرایان ندارد٬ اذعان داشت: کسی بر اساس مقتضیات زمان تغییر چهره نمی‌دهد و روابط وی نشان می‌دهد رابطه او با اصولگرایان بوده است و در همان مجلس هشتم روابط او شکل گرفت.

سبحانی‌فر در پایان خاطرنشان کرد: فساد معاون اول احمدی‌نژاد در زمان مجلس هشتم اتفاق افتاد.

کد N694719