نقدی: آزادسازی قدس راحت‌تر از پیروزی مقاومت در جنگ‌های چند روزه است

سازمان بسيج مستضعفين,سردار محمدرضا نقدي

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دکترین نظامی رژیم صهیونیستی بر مبنای آفند و تهاجم پایه‌گذاری شده و در مسئله پدافند بسیار آسیب پذیر و ضعیف است، چراکه وقتی ارتش این رژیم چهار بار در موضع آفندی شکست خورده بی شک در موضع پدافندی خیلی راحت‌تر، شکست خواهند خورد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی در نشست فرماندهان و مسئولین بسیج و سپاه های استانی کشور اظهار کرد: شهادت شهید الله دادی دستورالعملی برای آزادی قدس و جوازی جهت پاسخ مناسب علیه رژیم صهیونیستی است.

وی شهادت سردار الله دادی را سند روشنگری و بیدارگری دانسته و بیان کرد: شهادت ایشان بار دیگر ثابت کرد که تکفیری ها، شاخه نظامی جنگ های نامنظم رژیم صهیوینستی و آمریکا علیه امت اسلام هستند.

نقدی با بیان اینکه خون شهید الله دادی پرده از چهره منافقانه برخی برداشت، تصریح کرد: این ترور نشان داد علت حمله گسترده رسانه‌های صهیونیستی و عوامل آنها به سپاه و بسیج چیست؛ نفوذ و اثر سپاه و بسیج در تقویت جبهه مقاومت باعث شده برای دشمنی با تمام توان وارد عرصه شوند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه خطاب به صهیونیست ها تاکید کرد: صهیونیست ها بدانند آنچه از آن می ترسند به سرشان خواهد آمد و تنها راه این است که چمدان های خود را بسته و به کشورشان بازگردند.

وی با بیان اینکه صهیونیست ها روی آرامش را نخواهند دید، ادامه داد: این خون ها بدون پاسخ نمانده و تا روز نابودی کامل رژیم صهیونیستی، آنها باید کاملا در آماده‌باش باشند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج غلبه بر رژیم صهیونیستی در عملیات آزادسازی قدس را راحت تر از غلبه بر این رژیم در جنگ های 33، 22، 8 و 51 روزه دانسته و افزود: دکترین نظامی رژیم صهیونیستی بر مبنای آفند و تهاجم بوده و این روش 60 سال در ارتش آنها نهادینه شده است.

وی رژیم صهیونیستی را در مسئله پدافندی بسیار آسیب پذیر و ضعیف دانسته و تصریح کرد: این آسیب‌پذیری در پدافند سبب شکست راحت آنها خواهد شد چراکه وقتی ارتش این رژیم 4 بار در موضع آفندی شکست خورده بی شک در موضع پدافندی خیلی راحت تر شکست خواهند خورد.

نقدی نابودی رژیم صهیونیستی و گسترش اسلام ناب در سراسر دنیا را آرزوی بزرگ امام خمینی علیه الرحمه عنوان و اظهار کرد: این آرزوی امام (ره) در حال محقق شدن است و در این راه مدیون خون پاک شهدایی هستیم که قبل از شهادتشان حتی اهتزاز پرچم اسلام بالای سرشان را ندیده و در این آرزو خونشان را فدا کردند.

انتهای پیام

کد N694567