بازدید مدیران و قضات سازمان قضایی نیروهای مسلح از صنایع مهام پارچین

سیاسی

جمعی از مدیران و قضات سازمان قضایی نیروهای مسلح از صنایع مهام پارچین بازدید کردند.

جمعی از مدیران و قضات سازمان قضایی نیروهای مسلح از صنایع مهام پارچین بازدید کردند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی فراتی در این بازدید با بیان این که امروز صنایع دفاعی یکی از افتخارات کشور است، تصریح کرد: اکنون ما شاهد این موفقیت چشمگیر در صنعت دفاعی کشور هستیم و یکی از خروجی‌های آن به گل نشستن تانک‌های مرکاوای رژیم صهیونیستی در جنگ های 33 روزه و 22 روزه است.

وی افزود: رژیم صهیونیستی سال‌های سال بود که به گنبد آهنین خود می‌بالید ولی در جنگ اخیر غزه شاهد ناکارآمدی این سامانه در قبال موشک های مقاومت بودیم که صهیونیست ها آن را در خواب هم نمی دیدند.

فراتی به خاطره ای از چگونگی ساخت سلاح در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: در سال 63 که در اصفهان در خدمت نیروهای مسلح بودیم، بچه های سپاه با وسایل ابتدایی مانند قالب خشت زنی و ماسه بادی و کوره دستی، نارنجک تولید می کردند و حتی از مسؤولان هم برای بازدید دعوت می کردند.

سرپرست سازمان قضایی نیروهای مسلح استان تهران افزود: امروز به لحاظ تسلیحاتی و دفاعی در موقعیتی قرار داریم که خواب بر دشمن حرام شده است و به همت سربازان گمنام امام زمان در موقعیت تحریم نیز این مسیر پیشرفت ادامه یافته و موفقیت های چشمگیری به دست آورده‌ایم.

نظری‌فر رئیس بازرسی صنایع مهام پارچین نیز در این بازدید گفت: غالب محصولاتی که قبل از انقلاب در این جا تولید می شد دانش و فناوری آن از کشور های غربی خریداری شده بود ولی امروز به همت سربازان گمنام امام زمان، صنعت دفاعی کشور نه فقط تمام محصولات مورد نیاز نیروهای مسلح را تحقیق و تولید می کند بلکه انتقال دانش فناوری به کشور های دوست را در دستور کار قرار داده است.

انتهای پیام

کد N694255