سیدحمیدرضا طباطبایی‌نائینی خبر داد:

بازدید نمایندگان مجلس از یکی از زندان‌های تهران

مجلس

سوالات نمایندگان از رئیس سازمان‌ها زندان های پیرامون وضعیت نگهداری و برخورداری زندانیان از حقوق آن‌ها بود که مقرر شد ادامه جلسه، هفته آینده همراه با بازدید از یکی از زندان‌های استان تهران به انتخاب نمایندگان انجام شود.

نایب رئیس اول کمسیون قضایی و حقوقی از بازید تعدادی از نمایندگان از یکی از زندان‌های استان تهران در راستای تحقیق و تفحص از سازمان زندان‌ها خبر داد.

سیدحمیدرضا طباطبایی‌نائینی در گفت‌و گو با خبرنگار ایلنا، درباره جزئیات جلسه امروز کمسیون حقوقی و قضائی گفت:جلسه امروز به بررسی سوالات بیست تن از نمایندگان پیرامون تحقیق‌و تفحص از سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی کشور اختصاص داشت.

نایب رئیس اول کمسیون قضایی و حقوقی بیان گرد: سوالات این نمایندگان از رئیس سازمان‌ها زندان‌ها پیرامون وضعیت نگهداری و برخورداری زندانیان از حقوق‌شان بود که رئیس سازمان زندان‌ها نیز توضیحاتی درباره وضعیت زندان‌ها به نمایندگان ارائه کرد.

نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی با بابیان اینکه این جلسه به علت کمبود وقت نتیجه خاصی در برنداشت گفت: مقرر شد ادامه جلسه هفته آینده همراه با بازدید از یکی از زندان‌های استان تهران به انتخاب نمایندگان انجام شود.

کد N693557