۱

اعتراض یک نماینده به واردات بی رویه: چرا 23 کشتی شکر وارد کردند؟

  • ۱بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
واردات مواد غذایی,واردات

نسیم آنلاین نوشت:

قاضی‌پور گفت: ۲۳ کشتی شکر وارد کرده اند. نماینده اورمیه در صحن علنی مجلس با بیان اینکه اکنون کارخانه‌های قند و شکر محصولات خود را انبار کردند و امکان پرداخت پول چغندر کشاورزان را ندارند، گفت: اقدام وزارت صنعت خلاف اقتصاد مقاومتی است

نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه در جریان تصویب بندهایی از لایحه رفع موانع تولید ملی در مجلس گفت: این لایحه رفع موانع تولید نامگذاری شده، اما متاسفانه مصوبات آن به تسهیل واردات کمک می‌کند و به لایحه رفع موانع واردات تبدیل شده است.

او در مورد ماده 28 الحاقی به این لایحه گفت: تصویب الحاقی ماده 28 به این لایحه خلاف نظر رهبری بوده و همه این دو صفحه الحاقی برای تسهیل واردات کالای خارجی کشور تنظیم شده است.

قاضی‌پور نماینده اورمیه در مجلس با بیان اینکه اکنون کارخانه‌های قند و شکر محصولات خود را انبار کردند و امکان پرداخت پول چغندر کشاورزان را ندارند، گفت: وزیر صنعت آقای نعمت‌زاده در این شرایط 23 کشتی شکر وارد کرده است که این خلاف سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و سیاست مجلس است.

او گفت: شکر توسط آقازاده‌ها وارد می‌شود و از طرفی شعار حمایت از تولید ملی داده شده است، اما همه این اقدامات و این لایحه در حمایت از واردات است.

این نماینده مجلس با بیان این که لایحه حمایت از تولید ملی مخالف تولید ملی است، گفت: یکی از دغدغه‌های مجلس بخش تولید و حفظ اشتغال است، اما اکنون بر خلاف آن چیزی که نیاز کشور است، عمل می‌شود.

 

 

23231

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.