ایران؛ موضوع گفت‌وگوهای لیبرمن در سفر به روسه و چین

ايران,رژيم صهيونيستي,مذاكرات ايران و گروه 1 5,اسراييل,جمهوري چين,روسيه

روزنامه تایمز آو اسرائیل ادعا کرد: وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی قرار است در سفرش به مسکو از طریق روسیه به ایران، حزب‌الله و سوریه یک پیام بفرستد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه صهیونیستی تایمز آو اسرائیل، آویگدور لیبرمن وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی که قرار است روز یکشنبه (امروز) به مسکو سفر کند، از طریق روسیه پیامی به ایران، حزب‌الله و سوریه خواهد فرستاد.

وی در این پیام به این کشورها خواهد گفت که اسرائیل هیچ نفعی در افزایش تنش‌ها ندارد اما نمی‌تواند استقرار پایگاه‌های نظامی در مرز سوریه در منطقه جولان با هدف پاسخگویی به حملات اسرائیل تحمل کند.

همچنین پایگاه خبری آروتز شوا گزارش داد که لیبرمن پس از مسکو به چین سفر می کند و در این سفر در مورد مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5 ، وضعیت سوریه و مسایل منطقه گفت وگو خواهد کرد.

شبکه 10 رژیم صهیونیستی نیز روز یکشنبه گزارش داد: اسرائیل پس از حمله به خاک سوریه در منطقه بلندی‌های جولان که در نتیجه آن چند تن از نیروهای حزب‌الله و یک فرمانده ایرانی به شهادت رسیدند، با ارسال پیامی به ایران و حزب‌الله از طریق مسکو اعلام کرد قصد افزایش درگیری با تهران یا گروه‌های لبنانی را ندارد.

انتهای پیام

کد N692481