همایش ملی «کرسی‌های نظریه‌پردازی، نقد و مناظره» برگزار می‌شود

همایش ملی «کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره» به همت دبیرخانه هیات حمایت از کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره و با همکاری دانشگاه شهید بهشتی در 16 بهمن ماه 1393 برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در همایش ملی «کرسی‌های نظریه‌پردازی، نقد و مناظره» که با اهدافی چون بررسی چالش‌ها و راهکارهای حمایت از گسترش کرسی‌ها در حوزه علوم انسانی، معارف دینی و هنر و آشنایی با فعالیت‌های هیات حمایت از کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره برگزار می‌شود؛ از 20 نفر از اساتید موفق دارای کرسی نظریه پردازی، نوآوری و نقد با حضور مسئولین کشوری، روسای دانشگاه‌ها، اساتید برجسته و منتخب دانشگاه‌ها و نظریه پردازان علوم انسانی با ارائه تندیس همایش و سند ملی تایید نظریه، تقدیرمی‌شود.

هم چنین در این جلسه آیت‌الله علی‌اکبر رشاد رئیس هیات حمایت از کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره، حجت‌الاسلام‌والمسلمین خسروپناه دبیر هیات حمایت از کرسی‌های نظریه پردازی، نقد و مناظره، غلامعلی افروز دبیر علمی همایش و برخی از مسئولین و اساتید علوم انسانی سخنرانی خواهند داشت.

همایش ملی کرسی‌های نظریه پردازی روز 16 بهمن ماه 1393 در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی با حضور مسئولین کشوری، روسای دانشگاه‌ها، اساتید برجسته و منتخب دانشگاه‌ها و نظریه پردازان علوم انسانی برگزار می‌شود.

انتهای پیام

کد N692306