در واکنش به مصادره دارایی‌های فلسطین؛

جنبش فتح تحریم اقتصادی رژیم صهیونیستی را خواستار شد

سیاسی

در اعتراض به مصادره اموال و دارایی‌های فلسطین توسط رژیم صهیونیستی، جنبش فتح خواهان بزرگترین اعتراضات مردمی در کرانه باختری و تحریم تولیدات این رژیم شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، به نقل از روزنامه فرامنطقه‌ای الشرق الاوسط، در بیانیه جنبش فتح آمده که این جنبش خواهان حمایت از رهبران فلسطینی و پشتیبانی از اقدامات سیاسی آن‌ها در محافل بین‌المللی و تشدید مقاومت مردمی علیه رژیم صهیونیستی و شهرک‌نشین‌های یهودی و همچنین بیشترین مشارکت مردمی برای تحریم کالاها و تولیدات رژیم صهیونیستی است.

رژیم صهیونیستی اخیرا و در واکنش به تلاش فلسطینی‌ها برای عضویت در دادگاه کیفری بین الملل درآمدهای مالی تشکیلات خودگردان فلسطین را که ماهانه حدود 120 میلیون دلار برآورد می‌شود بلوکه کرد.

همچنین جنبیش فتح در تلاش است تا اعمال فشارها بر این رژیم را بیشتر کند. این اقدام رژیم صهیونیستی باعث شده که دولت فلسطین در بحران مالی قرار بگیرد و نتواند حقوق کارمندان خود را به صورت کامل پرداخت کند.

فلسطینی‌ها پیش‌بینی می‌کنند در صورتی که این اقدام رژیم صهیونیستی ادامه داشته باشد ماه‌های سختی در انتظار فلسطین خواهد بود.

انتهای پیام

کد N692122