اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان، اهانت به مقدسات دین اسلام را محکوم کرد

پيامبر اكرم ص ,اديان,حضرت مسيح ع

اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه تهران و شمال کشور عمل اهانت‌آمیز شارلی ابدو را محکوم کرد.

اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه تهران و شمال کشور عمل اهانت‌آمیز شارلی ابدو را محکوم کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه تهران و شمال کشور با محکوم کردن عمل اهانت‌آمیز شارلی ابدو گفت: " مسیح به ما، انسان‌ها تاکید می‌کند، که به یکدیگر مهر بورزیم، همانطور که خود را محبت می‌نماییم و همچنین در راستای این قانون الهی، هر که همسایه خود را محبت می‌نماید، ملزم به احترام به دین و اعتقاد او نیز می‌باشند و هیچ کس اجازه بی‌حرمتی به هیچ دینی را ندارد، زیرا همه ادیان با هدف قرابت انسان - انسان و انسان - خدا، ظهور کرده‌اند.

این چنین اعمال ناشایست نه فقط با اساس ادیان، که مهر و محبت و آرامش و صلح است، منافات دارد، بلکه در میان انسان‌ها تنش ایجاد کرده و بذر دشمنی و نفاق می‌کارد. لذا هر کس باید بکوشد، با اتکا به قانون محبت سفیر صلح و انسان دوستی در جهان باشد.

مطمئنا همه ادیان منادی مهر، صلح و همکاری متقابل و همزیستی مسالمت آمیز هستند، اما متاسفانه ما در پشت صحنه همه این اهانت‌ها اثر صهیونیسم و دیگر عاملین را شاهد هستیم، پس در نتیجه ما با هوشیاری کامل موظفیم هر یک از ما موحدان، با وفاداری نسبت به دین و اعتقادمان، جهت برقراری زندگی‌ای والا و بهتر کوشا باشیم.

انتهای پیام

کد N691957