معاون سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تشریح کرد:

تأمین اینترنت «داعش» توسط آمریکا/ اهداف «ائتلاف ضد داعش»

سیاسی

معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، با بیان اینکه عمر «داعش» به پایان رسیده است، گفت: تأمین اینترنت داعش در مناطق دوردست به وسیله آمریکا، از اسناد ارتباط آمریکا با این گروه تروریستی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ اکرمی‌نیا در جمع کارکنان گروه پدافند هوایی شهید ستاری با اشاره به تاریخچه پیدایش گروه تروریستی «داعش» و حمایت‌های پنهان آمریکا و اسرائیل از این گروه گفت: با مقاومت‌های صورت گرفته در عراق، عمر داعش رو به پایان است و این، به معنای شکست سیاست‌های آمریکا در منطقه خاورمیانه است.

وی به اسناد و شواهد ارتباط آمریکا با داعش اشاره کرد و اظهار داشت: تأمین اینترنت داعش در مناطق دوردست به وسیله آمریکا و ارائه عکس‌های گرفته شده توسط پهپاد پیشرفته آمریکایی به این گروه تروریستی، از اسناد ارتباط آمریکا با داعش است؛ خود آمریکایی‌ها ‌نیز به این مطلب اعتراف دارند و وزیر امور خارجه سابق آمریکا نیز در کتابش آورده که آمریکا، داعش را ایجاد کرده است.

معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، به اهداف آمریکا از مطرح کردن جنگ علیه داعش اشاره و تصریح کرد: منافع اقتصادی، نمایش چهره بشردوستانه، نگرانی از سرایت بحران به متحدین آمریکا، اجرای راهبردهای گذشته، حضور نظامی در منطقه، ایجاد نظم جدید منطقه‌ای و نابودی زیرساخت‌های عراق و سوریه از اهداف آمریکا برای جنگ با گروه تروریستی داعش است.