آیت الله طبرسی:

اسلام غرب دائشی است/ ازدواج ها تزئینی شده

سیاسی

ساری - نماینده ولی فقیه در مازندران، با محکومت کردن هتک حرمت به ساحت قدسی پیامبر اکرم (ص) گفت: اسلامی که غرب معرفی می کند، اسلام دائشی است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله نورالله طبرسی در خطبه های نماز جمعه ساری، گفت: از روز آغازین اسلام، دشمنی و افتراء نسبت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) بوده است ولی دشمنان نمی توانند درخشندگی و نور اسلام را خاموش کنند.

وی با بیان اینکه دومین جمعیت جهان اسلام را مسلمانان تشکیل می دهند، گفت: پیامبر ۱۴ قرن بر قلبها حاکم است و دنیا از رهبری سیاستگذاران غرب که غرق در دنیا هستند، ناامید است.

آیت الله طبرسی، با تاکید بر اینکه باید اسلام راستین را به جهان معرفی کنیم، گفت: اسلام دین مهر و محبت است ولی دشمنان می خواهند اسلام دائشی را معرفی کنند.

وی با محکوم کردن جسارت و توهین نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام، گفت: اسرائیل پشت پرده این حرکت زشت است و مردم در راهپیمایی بعد از نماز جمعه، انزجارشان را از این حرکت قبیح نشان می دهند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با گرامیداشت حماسه مردم آمل در ۶ بهمن سال ۶۰، گفت: متاسفانه این حماسه بزرگ کمرنگ شده است و اگر این حماسه غیرمازندارنی بود اینگونه بی نام و نشان نبود.

وی تصریح کرد: باید در تمام کشور حماسه ششم بهمن را گرامی و زنده نگه داریم زیرا مردم آمل بی دینان را از مردم مذهبی جدا کردند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، در بخشی از سخنانش، با بیان اینکه ازدواج های امروزی بی بندبار و تزیینی شده است، گفت: ازدواج آنقدر مهم بوده که در آیات نورانی قرآن به آن اشاره شده است و باید کانون خانواده را گرم نگه داشت.

به گزارش مهر، همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی اعتراض آمیز اقشار مومن و مذهبی مردم مازندران بعد از نماز عبادی و سیاسی جمعه در حال برگزاری است و راهپیمایان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، اقدام موهن نشریه فرانسوی و حامیانشان را در هتک حرمت به ساحت مقدس نبی گرامی اسلام محکوم کردند.