رحمانی فضلی:

۱۱ نقطه کشور بعنوان شهر نمونه اقتصاد مقاومتی مشخص شده است

سیاسی

گرمسار - وزیر کشور با بیان اینکه یازده نقطه بعنوان شهر نمونه اقتصاد مقاومتی مشخص شده است، افزود: گرمسار می تواند بعنوان شهر نمونه اقتصاد مقامتی خود را مطرح کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری سمنان، عبدالرضا رحمانی فضلی شامگاه پنج شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان گرمسار با اشاره به اینکه بهمن ماه، ماه پیروزی انقلاب اسلامی و دستاوردهای بزرگ آن که توسط امام راحل و مردم بدست آمده افزود: انقلاب حرکت عظیم و پر زحمتی بود که نظام چند هزار ساله را در هم پیچید و باید این حرکت را قدردان و شکرگزار باشیم و آنرا حفظ کنیم.

وی افزود: استقامت و مقاومت ملت ایران در عرصه های مختلف موجب رشد عزت و استقلال کشور شده است و مردم ایران اسلامی در هیچ دوره ای اهل انفعال و تسلیم نبوده اند و هر کشوری که در مقابل زیاده خواهی غرب تسلیم شد هیچ سودی نبرده است.

وزیر کشور تصریح کرد: ملت ایران در راه استقلال و عزت که بدست آورده باید با آمادگی بیشتر این مسیر را استمرار داده و به پیش ببرند.

رحمانی فضلی با اشاره به اهداف و سیاست های وزارت کشور افزود: ثبات، آرامش و امید در حوزه ها و بخش های مختلف از جمله راهبردهای وزارت کشور است که باید برای افزایش آن در جامعه تلاش کنیم.

وی حفظ امنیت این سرزمین را بسیار مهم برشمرد و افزود: الحمدلله با عنایت به رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری و حضور مردم قهرمان ایران، امروز ایران اسلامی جزیره با ثبات در منطقه است و ما بدنبال امنیت باثبات پایدار در کشور هستیم.

وزیر کشور، امید و امیدواری و ایجاد رضایتمندی مردم را عامل افزایش امنیت برشمرد و گفت: حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران، توجه به نیازها و حل مسائل و مشکلات مردم و ایجاد ثبات اقتصادی در کشور از خواسته های مردمی است که مسئولان باید در این عرصه تلاش مضاعف داشته باشند.

رحمانی فضلی همچنین بر ایجاد فضای مناسب برای افزایش امید و امیدواری و نشاط در جامعه تاکید کرد و گفت: رونق اقتصادی و توسعه در حال انجام است که نیازمند تلاش بیشتری هستیم.

وی با تاکید بر اینکه وزارت کشور در کنار مردم است، خطاب به اقشار مختلف مردم گرمسار گفت: وزارت کشور تسهیل کننده فعالیت های مختلف مردم در حوزه های اقتصادی و سرمایه گذاری است و در این امر حمایت های لازم را انجام می دهد.

وزیر کشور  همچنین در خاتمه با اشاره به اینکه یازده شهر بعنوان شهر نمونه اقتصاد مقاومتی مشخص شده است، افزود: شهرستان گرمسار می تواند بعنوان شهر نمونه اقتصاد مقامتی خود را مطرح کند.

این جلسه با حضور نجار معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، محمد وکیلی استاندار سمنان، کاتب نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه و جمعی از مسئولان در سالن هلال احمر شهرستان گرمسار برگزار شد.