در دیدار مدیر مرکز اسلامی برزیل با جوادی آملی تاکید شد

لزوم گسترش دین اسلام در منطقه آمریکای لاتین

سیاسی

آیت الله جوادی آملی در دیدار با مدیر مرکز اسلامی برزیل خواستار گسترش تبلیغات دین اسلام در آمریکای لاتین شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام و المسلمین طالب حسین خزرجی٬ مدیر مرکز اسلامی برزیل با حضور در دفتر حضرت آیت الله جوادی آملی، ضمن دیدار و گفت‌وگو، گزارشی از فعالیتهای مرکز اسلامی برزیل و موسسات تابعه در سنوات اخیر را ارائه کرد.

در این دیدار با توجه به ایجاد موج جدید اسلام ستیزی در کشورهای غربی و سلطه چتر رسانه ای غربی بر فراز این منطقه بر لزوم و اهمیت گسترش تبلیغات هوشمندانه دین مبین اسلام و استفاده از شیوه های نوین و ماندگار در آمریکای جنوبی تاکید شد.

آیت لله جوادی آملی در این دیدار به لزوم ایجاد مراکز فرهنگی آموزشگاهها و دانشکده ها ی علوم اسلامی، علوم قرآنی، فقه و اصول و اخلاق در منطقه آمریکای لاتین جهت آشنایی مردم این خطه با جوهره اسلام واقعی اشاره نمودند.

در پایان نیز حجت الاسلام و المسلمین خزرجی لوح تقدیری به پاس خدمات فرهنگی حجت الاسلام و المسلمین مرتضی جوادی آملی در سفر اخیر وی در دسامبر 2014 (دیماه 93) به برزیل و دیدارهای مختلف با جامعه مسلمانان به وی تقدیم نمود.

همچنین در دیدار حجت الاسلام والمسلمین خزرجی با بخش بین الملل دفتر حضرت آیت‌الله جوادی ادامه همکاری ها و گسترش فعالیت ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام

کد N688610