۱
در دیدار مدیر مرکز اسلامی برزیل با جوادی آملی تاکید شد

لزوم گسترش دین اسلام در منطقه آمریکای لاتین

  • ۵بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه

آیت الله جوادی آملی در دیدار با مدیر مرکز اسلامی برزیل خواستار گسترش تبلیغات دین اسلام در آمریکای لاتین شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام و المسلمین طالب حسین خزرجی٬ مدیر مرکز اسلامی برزیل با حضور در دفتر حضرت آیت الله جوادی آملی، ضمن دیدار و گفت‌وگو، گزارشی از فعالیتهای مرکز اسلامی برزیل و موسسات تابعه در سنوات اخیر را ارائه کرد.

در این دیدار با توجه به ایجاد موج جدید اسلام ستیزی در کشورهای غربی و سلطه چتر رسانه ای غربی بر فراز این منطقه بر لزوم و اهمیت گسترش تبلیغات هوشمندانه دین مبین اسلام و استفاده از شیوه های نوین و ماندگار در آمریکای جنوبی تاکید شد.

آیت لله جوادی آملی در این دیدار به لزوم ایجاد مراکز فرهنگی آموزشگاهها و دانشکده ها ی علوم اسلامی، علوم قرآنی، فقه و اصول و اخلاق در منطقه آمریکای لاتین جهت آشنایی مردم این خطه با جوهره اسلام واقعی اشاره نمودند.

در پایان نیز حجت الاسلام و المسلمین خزرجی لوح تقدیری به پاس خدمات فرهنگی حجت الاسلام و المسلمین مرتضی جوادی آملی در سفر اخیر وی در دسامبر 2014 (دیماه 93) به برزیل و دیدارهای مختلف با جامعه مسلمانان به وی تقدیم نمود.

همچنین در دیدار حجت الاسلام والمسلمین خزرجی با بخش بین الملل دفتر حضرت آیت‌الله جوادی ادامه همکاری ها و گسترش فعالیت ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.