با اشاره به تداوم سیاست‌های اسلام‌ستیزانه غرب ابراز شد؛

انتقاد جبهه پیروان خط امام و رهبری از مواضع اخیر نوبخت

سیاسی

جبهه پیروان خط امام (ره) و رهبری با انتشار بیانیه‌ای، نسبت به تداوم سیاست‌های اسلام‌ستیزانه غرب و نیز نوع واکنش برخی مسئولان در برابر منتقدان سیاست‌های دولت انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، جبهه پیروان خط امام (ره) و رهبری، در بیانیه‌ای با اشاره به تداوم سیاست‌های اسلام‌ستیزانه غرب، خواستار اتخاذ مواضع مناسب از سوی دولت و مسئولان برای مقابله با این سیاست‌ها شد.

در این بیانیه آمده است: «تداوم سیاست‌های اسلام‌ستیزی بعضی غربی‌ها با ورود به وادی هتاکی به شخص اول جهان خلقت حضرت رسول‌ اعظم (ص)، ابعاد گسترده و تازه‌ای پیدا کرد و جا دارد جهان اسلام و کشورهای اسلامی، بی‌تفاوت از کنار این اقدام بی‌خردانه رد نشوند. از دولت جمهوری اسلامی ایران و شخص آقای رئیس‌جمهور که خود یک عالم دینی می‌باشد، انتظار است از تمام ظرفیت برای مقابله با این رفتار و گفتار زشت استفاده نماید».

در این بیاینه همچنین تصریح شده است: «متأسفانه موضع‌گیری‌های سخنگوی دولت در این مهم زیبنده نبوده و متهم کردن افرادی که به رفتار وزیر خارجه در این شرایط اعتراض داشتند، کار صحیحی نیست؛ امید است سخنگوی مردم گفتار و مواضع خود را اصلاح کرده که خدای ناکرده در تقابل با نیروهای وفادار به انقلاب اسلامی قرار نگیرد.

جبهه پیروان خط امام و رهبری»