اطلاعیه کمیته اطلاع‌رسانی حزب ندای ایرانیان:

عذرخواهی به دلیل انتشار یادداشتی درباره همایش اصلاح‌طلبان/ این یادداشت به هیچ‌وجه موضع حزب نبود

سیاست داخلی

این یادداشت، یادداشت وارده‌ای بود که قرار به انتشار آن در پایگاه خبری نبود و متاسفانه به دلیل بی‌دقتی صورت گرفته منتشر شد و به سرعت در فضای مجازی بازنشر شد. پایگاه خبری حزب ندای ایرانیان لزوما تمامی دیدگاه‌های حزب را در خصوص مسائل مختلف بازتاب نمی‌دهد.

به دنبال انتشار یادداشتی در خصوص همایش اصلاح‌طلبان و طرح برخی مسائل و به دنبال آن حواشی به وجود آمده بخصوص سوء استفاده روزنامه کیهان از این مطلب، کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات حزب ندای ایرانیان توضیحاتی را در این خصوص منتشر کرد.

به گزارش ایلنا به نقل پایگاه خبری ندای ایرانیان، در این توضیح آمده است: «خطا بخصوص در رسانه‌های آنلاین، آن هم در رسانه‌های آنلاینی که کار خود را به تازگی آغاز کرده‌اند غیر طبیعی نیست هرچند که باید مسئولان سایت حداکثر دقت را در کاهش خطا‌ها به عمل آورند. نمونه این خطا، انتشار یادداشتی درباره گردهمایی تحسین برانگیز اصلاح‌طلبان بود که به همت شورای هماهنگی جبهه اصلاحات بعد از شش سال وقفه در سال‌های سخت دوباره برگزار شد.»

این یادداشت، یادداشت وارده‌ای بود که قرار به انتشار آن در پایگاه خبری نبود و متاسفانه به دلیل بی‌دقتی صورت گرفته منتشر شد و به سرعت در فضای مجازی بازنشر شد. پایگاه خبری حزب ندای ایرانیان لزوما تمامی دیدگاه‌های حزب را در خصوص مسائل مختلف بازتاب نمی‌دهداین یادداشت، یادداشت وارده‌ای بود که قرار به انتشار آن در پایگاه خبری نبود و متاسفانه به دلیل بی‌دقتی صورت گرفته منتشر شد و به سرعت در فضای مجازی بازنشر شد. پایگاه خبری حزب ندای ایرانیان لزوما تمامی دیدگاه‌های حزب را در خصوص مسائل مختلف بازتاب نمی‌دهد چه آنکه هر روز بیش از ۵۰ خبر در حوزه‌های مختلف در این سایت منتشر می‌شود و عملا امکان آنکه تمام اخبار به تصویب کمیته سیاسی، کمیته اطلا‌ع‌رسانی و سایر ارکان برسند نیست، هرچند که این پایگاه خبری می‌بایست ضمن آنکه خط مشی حزب را دنبال کند، نخستین مرجع انتشار دهنده اخبار اختصاصی حزب می‌باشد.

مواضع رسمی حزب در خصوص مسائل مختلف صرفا از سوی سخنگو، رئیس شورای مرکزی، دبیرکل و معاونان وی و همچنین کمیته اطلاع‌رسانی اعلام می‌شود و سایر اخبار و مواضع لزوما بازتاب دهنده مواضع رسمی حزب نیست.

اما با توجه به حاشیه‌های به وجود آمده درباره این یادداشت تاکید می‌شود موضع رسمی حزب در خصوص همایش اصلاح‌طلبان، حضور در عالیترین سطح و کمک به همدلی و نزدیکی اصلاح‌طلبان بود و هست، بنابراین ضمن عذرخواهی از انتشار یادداشت منتشر شده در خصوص این همایش بار دیگر بر این موضع رسمی حزب تاکید می‌شود.

کد N688296