پس از اقامه نماز جمعه در سراسر کشور؛

تظاهرات اعتراض‌آمیز به هتک حرمت ساحت پیامبر اعظم (ص) برگزار می‌شود

سیاسی

تظاهرات اعتراض‌آمیز به هتک حرمت ساحت پیامبر اعظم (ص) با شعار «لبیک یا رسول الله» و «همه ما، امت محمدی و عاشق رسول الله «صلی الله علیه و آله و سلم» هستیم» در سراسر کشور پس از اقامه نماز جمعه و همزمان در تهران در مصلی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تظاهرات سراسری اعتراض آمیز به هتک حرمت به وجود نازنین و ساحت قدسی پیامبر مهربانی و عطوفت، رسول عظیم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی « صلی الله علیه و آله و سلم » بعد از اقامه نماز پرصلابت جمعه در تهران و سراسر کشور برگزار می‌شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی اهانت بی شرمانه و غیراخلاقی و ضد انسانی به ساحت مقدس پیامبر صلح و دوستی، با صدور اطلاعیه فراخوان عمومی، ضمن دعوت از ملت محمدی و عموم مردم مؤمن و انقلابی ایران اسلامی عمل ننگین اهانت گستاخانه غرب را نشان‌ از اوج درماندگی استکبار و صهیونیست‌ها دانست و تصریح کرد: در حقیقت آنها در برابر منطق مستدل و مستند و حقانیت اسلام پاسخی ندارند و از این روست که دست به چنین اقدامات نابخردانه و تأسف بار می‌زنند.

حرکت خصمانه و بی شرمانه اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر مهر و رحمت، قلب تمامی آزاد‌اندیشان جهان را جریحه دار کرد.

امروز مستکبران نسبت به فراگیری و گسترش اسلام در جهان هراس دارند و چون هیچ منطقی برای مقابله با اسلام ندارند؛ لذا به رفتارهای غیرانسانی و غیراخلاقی که توهین به مقدسات ملل است، متوسل شده‌اند.

این حرکت نابخردانه از سوی کسانی انجام شده که خود را مدعی دموکراسی و حقوق بشر و آزادی می‌دانند در صورتی که هیچ ارزشی نسبت به اصول اولیه اخلاقی و انسانی قائل نیستند.

انتهای پیام

کد N688080