۱
پس از اقامه نماز جمعه در سراسر کشور؛

تظاهرات اعتراض‌آمیز به هتک حرمت ساحت پیامبر اعظم (ص) برگزار می‌شود

  • ۴بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه

تظاهرات اعتراض‌آمیز به هتک حرمت ساحت پیامبر اعظم (ص) با شعار «لبیک یا رسول الله» و «همه ما، امت محمدی و عاشق رسول الله «صلی الله علیه و آله و سلم» هستیم» در سراسر کشور پس از اقامه نماز جمعه و همزمان در تهران در مصلی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، تظاهرات سراسری اعتراض آمیز به هتک حرمت به وجود نازنین و ساحت قدسی پیامبر مهربانی و عطوفت، رسول عظیم الشأن اسلام حضرت محمد مصطفی « صلی الله علیه و آله و سلم » بعد از اقامه نماز پرصلابت جمعه در تهران و سراسر کشور برگزار می‌شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی اهانت بی شرمانه و غیراخلاقی و ضد انسانی به ساحت مقدس پیامبر صلح و دوستی، با صدور اطلاعیه فراخوان عمومی، ضمن دعوت از ملت محمدی و عموم مردم مؤمن و انقلابی ایران اسلامی عمل ننگین اهانت گستاخانه غرب را نشان‌ از اوج درماندگی استکبار و صهیونیست‌ها دانست و تصریح کرد: در حقیقت آنها در برابر منطق مستدل و مستند و حقانیت اسلام پاسخی ندارند و از این روست که دست به چنین اقدامات نابخردانه و تأسف بار می‌زنند.

حرکت خصمانه و بی شرمانه اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر مهر و رحمت، قلب تمامی آزاد‌اندیشان جهان را جریحه دار کرد.

امروز مستکبران نسبت به فراگیری و گسترش اسلام در جهان هراس دارند و چون هیچ منطقی برای مقابله با اسلام ندارند؛ لذا به رفتارهای غیرانسانی و غیراخلاقی که توهین به مقدسات ملل است، متوسل شده‌اند.

این حرکت نابخردانه از سوی کسانی انجام شده که خود را مدعی دموکراسی و حقوق بشر و آزادی می‌دانند در صورتی که هیچ ارزشی نسبت به اصول اولیه اخلاقی و انسانی قائل نیستند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.