• ۵بازدید
نماینده قم:

دشمن در زمینه فرهنگی سرمایه گذاری عجیبی را آغاز کرده است

نماینده مردم قم در مجلس با بیان این که ناتوی فرهنگی روز به روز شدیدتر می شود، تاکید کرد: دشمن در زمینه مسائل فرهنگی هجمه و سرمایه گذاری عجیبی را آغاز کرده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا آشتیانی چهارشنبه شب در نشست فعالان فرهنگی و سیاسی استان قم، با بیان این که دشمن برای به فساد کشاندن جوانان سرمایه گذاری عظیمی را صورت داده است، گفت: متاسفانه غربزدگی درجامعه در حال افزایش است و گسترش ناهنجاری های اخلاقی و اجتماعی را باید مؤیدی بر این مساله دانست.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع مردم قم در هفدهم دی ماه، اظهار داشت: ایشان تاکید کردند دشمنان تلاش دارند تمام ارزش های ما را تغییر دهند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، نقش انجمن های اسلامی را در مقابله با هجمه و توطئه های دشمنان بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: دشمن از انقلاب اسلامی ضربه ها خورده، به همین دلیل توان خود را در مقابله با این نظام و ارزش های والای آن بسیج کرده است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان این که انقلاب اسلامی دست استکبار را کوتاه کرده است، گفت: امروز دشمن از حمله نظامی نا امید شده و دل به تهاجم فرهنگی بسته است که باید در این زمینه هوشیار باشیم.

آشتیانی با تاکید بر این که دشمن شناسی یک اصل مهم و مورد تاکید قرآن و آموزه های دینی است، گفت: امروز با دشمنان های مجهزی مواجه هستیم و اگر فرصت ها را از دست بدهیم و نقشه دشمن را به خوبی نشناسیم دچار خسران خواهیم شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود شهادت جمعی از نیروهای حزب الله و یکی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جنایت اخیر رژیم صهیونیستی را تسلیت گفت.

آشتیانی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای جنایت اخیر صهیونیست ها علیه نیروهای حزب الله، اظهار داشت: امروز جبهه ها و جغرافیای مقاومت گسترده شده است.

این نماینده مجلس در ادامه با محکوم کردن اهانت نشریه فرانسوی به مقام شامخ حضرت رسول الله(ص) این اقدام را نشانه حماقت غرب و عداوت دیرینه آنان با اسلام دانست.

آشتیانی در پایان با اشاره به تحولات منطقه، نقش جمهوری اسلامی ایران در مقابله با گروه های تندرو و افراطی همچون داعش را بسیار حائز اهمیت دانست و تاکید کرد: جمهوری اسلامی بدون هیچ گونه چشم‌داشتی در مقابل داعش و گروه‌های تکفیری و تروریستی ایستاد و بحمدلله امروز کمر داعش شکسته است.

انتهای پیام

کد N687883

وبگردی