با تسلیت شهادت سردار الله دادی و شهدای حزب‌الله

ظریف: جهان از برخوردهای گزینشی با پدیده تروریسم رنج می‌برد

رژيم صهيونيستي,فلسطين,محمدجواد ظريف,حزب‌الله لبنان

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان طی پیامی شهادت سردار الله دادی و تعدادی از نیروهای حزب الله لبنان بویژه شهید جهاد مغنیه فرزند افتخارآفرین شهید عماد مغینه را تسلیت گفت.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در این پیام تسلیت آمده است:

شهادت سردار دلاور اسلام، شهید محمدعلی الله دادی، و جمعی از مجاهدان سرافراز ازجمله جهاد مغینه، یادگار اسطوره مقاومت لبنان، را به مقام معظم رهبری، دبیرکل محترم حزب الله لبنان، فرمانده محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خانواده های معزز شهدای گرانقدر و همه اعضاء و هواداران مقاومت، تبریک و تسلیت عرض نموده و علو درجات این اسوه های ایثار و رشادت را از درگاه ایزد منان خواستارم.

این اقدام جنون آمیز رژیم صهیونیستی، علاوه بر اثبات مکرر هم داستانی و همسویی اشغالگران صهیونیستی با تروریست‌های تکفیری، ضعف و استیصال اشغالگران در مقابل مقاومت ملت‌های منطقه را گواهی می‌دهد.

رجاء واثق دارم که خون‌های پاک این شهیدان والامقام، موجب عزت و سربلندی هرچه بیشتر مقاومت، تقویت ایمان و اراده جهادگران، و تضمین کننده پیروزی در این عرصه خواهد بود؛ و در شرایطی که جهان از برخوردهای گزینشی با پدیده تروریسم و افراط گرایی و سکوت در برابر جنایات ضد بشری و اهانت به مقدسات مذهبی رنج می‌برد و تروریسم دولتی آشکارا ترویج و تقویت می‌گردد، ایثار و دلاورمردی شهدای مقاومت، صحنه درخشانی در دفاع از حق و حقیقیت بوده و این پرچم با صلابت در اهتزاز خواهد ماند.

انتهای پیام

کد N687804