ظریف: موفقیت های مقاومت، موجب ابطال تصور آسیب ناپذیری رژیم صهیونیستی شده است

ایرنا نوشت:


وزیر امور خارجه با اشاره به اینکه موفقیت های جبهه مقاومت، موجب ابطال تصور آسیب ناپذیری رژیم صهیونیستی و حامیان آن شده است، اقدام تجاوزکارانه اخیر رژیم صهیونیستی در جولان را نشانه دیگری از همراهی و همکاری بین این رژیم و تروریستهای تکفیری دانست.

از اداره کل دیپلماسی رسانه ای وزارت امور خارجه، «محمد جواد ظریف» بعداز ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار «احمد جبرئیل» دبیرکل جبهه آزادیبخش فلسطین، ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی مقاومت در جنگ 22 روزه غزه و تجلیل از شهدای مقاومت فلسطینی، بر ایستادگی دائمی نظام، رهبری، ریاست جمهوری و مردم جمهوری اسلامی ایران در کنار آرمان فلسطین در برابر رژیم اشغالگر قدس به عنوان یکی از سیاست های کلی نظام تاکید کرد.

وی با اشاره به ادامه سیاست یهودی سازی قدس شریف از سوی رژیم صهیونیستی و تداوم محاصره ظالمانه علیه نوار غزه و وضعیت بغرنج انسانی حاکم بر این منطقه، بر ضرورت اهتمام بیش از پیش جامعه بین الملل به حقوق ملت فلسطین تاکید کرد.

«احمد جبرئیل» نیز ضمن محکوم کردن اقدام رژیم صهیونیستی در هدف قرار دادن عناصر مقاومت در سوریه، تأکید کرد تجربه پیروزی های مقاومت از جمله در جنگ های 22 روزه و 33 روزه، نشان داده است که تنها راه احقاق حقوق کامل ملت فلسطین در برابر اشغالگران صهیونیست، پایداری و مقاومت است.

دبیرکل جبهه آزادیبخش فلسطین (فرماندهی کل) همچنین ضمن قدردانی از حمایت های دائمی جمهوری اسلامی ایران از مقاومت مردم مظلوم فلسطین در برابر اشغالگری، دستاوردها و پیشرفتهای ایران در صحنه های مختلف را موجب افتخار و تقویت مقاومت برشمرد.

4545

کد N687637