در دیدار با احمد جبرئیل

ظریف بر ضرورت اهتمام جامعه بین‌الملل به حقوق ملت فلسطین تأکید کرد

فلسطين,محمدجواد ظريف

احمد جبرئیل دبیرکل جبهه آزادیبخش فلسطین (فرماندهی کل) بعداز ظهر روز چهارشنبه با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در تهران دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) محمدجواد ظریف ضمن گرامیداشت سالروز پیروزی مقاومت در جنگ 22 روزه غزه و تجلیل از شهدای مقاومت فلسطینی، بر ایستادگی دائمی نظام، رهبری، ریاست جمهوری و مردم جمهوری اسلامی ایران در کنار آرمان فلسطین در برابر رژیم اشغالگر قدس به عنوان یکی از سیاست‌های کلی نظام تأکید کرد.

وی با اشاره به ادامه سیاست یهودی‌سازی قدس شریف ازسوی رژیم صهیونیستی و تداوم محاصره ظالمانه علیه نوار غزه و وضعیت بغرنج انسانی حاکم بر این منطقه، بر ضرورت اهتمام بیش از پیش جامعه بین‌الملل به حقوق ملت فلسطین تأکید کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به این‌که «موفقیت‌های جبهه مقاومت، موجب ابطال تصور آسیب‌ناپذیری رژیم صهیونیستی و حامیان آن شده است»، اقدام تجاوزکارانه اخیر رژیم صهیونیستی در جولان را نشانه دیگری از همراهی و همکاری بین این رژیم و تروریست‌های تکفیری دانست.

احمد جبرئیل نیز ضمن محکوم نمودن اقدام رژیم صهیونیستی در هدف قرار دادن عناصر مقاومت در سوریه، تأکید کرد: تجربه پیروزی‌های مقاومت از جمله در جنگ‌های 22 روزه و 33 روزه، نشان داده است که تنها راه احقاق حقوق کامل ملت فلسطین در برابر اشغالگران صهیونیست، پایداری و مقاومت است.

دبیرکل جبهه آزادیبخش فلسطین (فرماندهی کل) همچنین ضمن قدردانی از حمایت های دائمی جمهوری اسلامی ایران از مقاومت مردم مظلوم فلسطین در برابر اشغالگری، دستاوردها و پیشرفت‌های ایران در صحنه‌های مختلف را موجب افتخار و تقویت مقاومت برشمرد.

انتهای پیام

کد N687531