سفیر سوریه در تهران:

خط مقاومت اسرائیل را عاجز کرده است

سیاست خارجی

ارتش سوریه هیچ‌گاه دست از مقابله با تکفیری‌ها برنخواهد داشت. جمهوری عربی سوریه هر روز به مواضع تکفیری‌ها و داعش حمله کرده و با حکمت و تدبیر با آن‌ها مبارزه می‌کند.

سفیر سوریه در تهران گفت: ما به شهدایمان افتخار می‌کنیم و قطعاً قوی‌تر شدن خط مقاومت در منطقه، اسرائیل را مجبور به دست‌زدن به عملیات وحشیانه و خرابکارانه کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا٬ عدنان محمود در مراسم بزرگداشت شهدای حزب الله لبنان در جمع خبرنگاران تصریح کرد: خط مقاومت اسرائیل را عاجز کرده و این رژیم مجبور شده به عملیات وحشیانه دست بزند.

وی گفت: اقدامی که علیه خط مقاومت انجام شد رابطه بین رژیم صهیونیستی و تکفیری ها را ثابت کرد. آنها اهداف مشترکی علیه مقاومت دارند ولی به یاری خدا٬ خون شهدایی که به زمین ریخته شده پایمال نخواهد شد.

عدنان محمود تصریح کرد:‌ به این شهدا افتخار می‌کنیم و قطعاً قوی‌تر شدن خط مقاومت در منطقه، اسرائیل را مجبور به دست‌زدن به عملیات وحشیانه و خرابکارانه کرده است.

سفیر سوریه در تهران تاکید کرد: جمهوری عربی سوریه هر روز به تکفیری‌ها حمله کرده و در داخل و خارج سوریه با آن‌ها مبارزه خواهد کرد.

عدنان محمود با بیان اینکه ارتش سوریه هیچ‌گاه دست از مقابله با تکفیری‌ها برنخواهد داشت، تصریح كرد: جمهوری عربی سوریه هر روز به مواضع تکفیری‌ها و داعش حمله کرده و با حکمت و تدبیر با آن‌ها مبارزه می‌کند.

کد N687528