ابوترابی‌فرد در جمع خبرنگاران:

شکست اردوگاه کفر و شرک در سوریه ماندگار خواهد بود

سیاسی

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شکست اردوگاه کفر و شرک در سوریه ماندگار خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی امروز صبح در حاشیه مراسم تشییع پیکر سردار شهید محمدعلی الله‌دادی در جمع خبرنگاران گفت: این شهید بزرگوار با ایمان و انگیزه بالا در کنار ملت مظلوم و مقاوم لبنان و حزب‌الله با همه وجود انجام وظیفه کرد.

وی افزود: ملت مظلوم سوریه برای ایستادگی و رویارویی با نظام سلطه و اردوگاه کفر و صهیونیست از تمام توان بهره گرفت.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اردوگاه شرک و صهیونیست امروز شاهد شکست‌های پی‌درپی در میادین گوناگون بوده و شکست صهیونیست‌ها در سوریه ماندگار خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: صهیونیست‌ها هزینه‌های سنگینی را متحمل شده‌اند تا ملت مظلوم سوریه را در زیر چکمه‌های خود و مزدورانی همچون داعش و آمریکا قرار دهند و استخوان‌هایشان را خورد کنند اما به این اهداف شومشان نرسیده‌اند.

ابوترابی‌فرد گفت: آنها برنامه‌ریزی دقیقی کردند تا مقاومت مردم مظلوم عراق در بغداد را در برابر داعشی‌ها بشکنند و در این راه نیز از تمام توان خود بهره بردند اما شکست خوردند.

نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آنها گمان نمی‌کردند در تمام این عرصه‌ها متحمل شکست‌های پی‌درپی شوند و ما امروز نیز خوشبختانه شاهد پیروزی‌های پی‌درپی مقاومت در برابر اردوهای شرک و صهیونیست هستیم.