محسن رضایی در مراسم تشییع شهید الله‌دادی:

محور مقاومت از استراتژی خود خارج نمی‌شود

سیاست داخلی

اسرائیل که از تکفیری‌ها در مرزهای سوریه حمایت می‌کند و این تکفیری‌ها که در مرز فلسطین اشغالی مستقر هستند٬ توسط آن‌ها پشتیبانی می‌شوند که یکی از آنها جبهه النصره در منطقه قنیطره است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: محور مقاومت دارای یک استراتژی مشخص است و با شهادت اعضای مقاومت٬ از این استراتژی خارج نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن رضایی در حاشیه مراسم تشییع شهید الله‌دادی گفت: اسرائیل با این گونه اقدامات می‌خواهد قدرت‌نمایی اطلاعاتی داشته باشد.

رضایی گفت: اسرائیل که از تکفیری‌ها در مرزهای سوریه حمایت می‌کند و این تکفیری‌ها که در مرز فلسطین اشغالی مستقر هستند٬ توسط آن‌ها پشتیبانی می‌شوند که یکی از آنها جبهه النصره در منطقه قنیطره است.

وی افزود: آنها نگران بودند نکند عملیاتی انجام شود و این ائتلاف رژیم صهیونیستی که اسلحه و مهمات به تکفیری‌ها می‌رساند قطع شود٬ بنابراین این عملیات را انجام دادند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: اما محور مقاومت دارای یک استراتژی مشخص است و با یک حادثه این‌چنینی از این استراتژی خارج نمی‌شود.

رضایی گفت: البته بساط این کار را حزب الله در دست خواهد گرفت و ما باید بدانیم حزب‌الله دارای تدبیر و برنامه بلند مدت است.

کد N686370