دبیر ستاد عالی کانون‎های فرهنگی هنری مساجد:

19 هزار کانون فرهنگی هنری مساجد در کشور فعالیت دارند

مساجد

دبیر ستاد عالی کانون‎های فرهنگی هنری مساجد گفت: در حال حاضر 19 هزار کانون فرهنگی هنری در سطح کشور در حال فعالیت هستند.

دبیر ستاد عالی کانون‎های فرهنگی هنری مساجد گفت: در حال حاضر 19 هزار کانون فرهنگی هنری در سطح کشور در حال فعالیت هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه لرستان، حجت‌الاسلام حمیدرضا سلیمانی در دیدار با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، افزود: کانون‎های فرهنگی هنری در مسائل فرهنگی تأثیرگذار هستند.

وی اظهار کرد: امسال سال فرهنگ است و کانون‎های فرهنگی مساجد باید تقویت شوند تا با جذب جوانان در این کانون‎ها بنیان خانواده که مورد هجمه دشمن و تند باد شبیخون فرهنگی قرار گرفته تقویت شود و استحکام بیشتری یابد.

دبیر ستاد عالی کانون‎های فرهنگی هنری مساجد کشور تصریح کرد: در همین راستا طی نامه‎ای از استانداران خواسته شده است تا در جهت تقویت مساجد اهتمام جدی داشته باشند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نیز گفت: تعداد کانون‎های فرهنگی هنری مساجد لرستان از لحاظ کمی از جایگاه خوبی برخوردار است ولی تلاش ما این است که در جهت تخصصی کردن کانون‎ها تلاش کنیم.

حجت‌الاسلام حنان افزود: جوانانی که در کانون‎ها فعالیت دارند را باید عقلانی بار بیاوریم نه احساساتی یعنی هم جنبه شعار و هم جنبه شعور را تقویت کنیم.

وی اظهار کرد: در حال حاضر جوانان لرستانی که در قالب کانون‎های فرهنگی و هنری مساجد سازماندهی شده‎اند دارای ذوق و استعداد فراوانی هستند و نیاز است از این جوانان و فعالیت‎های آن‎ها حمایت صورت گیرد.

انتهای پیام

کد N685422