تمجید رییس کمیسیون قضایی از عملکرد کمیته امداد

سیاسی

رییس کمیسیون قضایی مجلس گفت: عملکرد مثبت کمیته امداد امام(ره) خصوصا در بحث اشتغال‎زایی مددجویان اعتماد کامل مجلس را به طرح‎ها و برنامه‎های این نهاد جلب کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، الله‌یار ملکشاهی در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان کوهدشت، افزود: ایجاد اشتغال پایدار برای قشر نیازمند جامعه در وضعیت اقتصادی خانواده‎ها و به تبع آن اقتصاد کشور از اهمیت برخوردار است.

وی اظهار کرد: عملکرد مثبت و نمایان این نهاد در بهبود وضعیت اقتصادی خانواده‎های نیازمند نتیجه تلاش شبانه‎روزی امدادگران این نهاد مقدس در رسیدگی به امور محرومین است و همین امر باعث جلب اعتماد کامل مجلس به طرح‎ها و برنامه‎های این نهاد شده است.

نماینده مردم کوهدشت تصریح کرد: اعتمادی که نمایندگان مجلس به عملکرد این نهاد دارند سبب شده است که از طرح‎ها و برنامه‎های این نهاد استقبال و در راستای پیگیری و تصویب امور مربوط به این نهاد نهایت تلاش خود را به کار خواهند گرفت.

ملکشاهی، خواستار همکاری بیش از پیش بانک‎ها در پرداخت تسهیلات اشتغال‎زایی به مددجویان شد و اضافه کرد: کلیه مسئولین دستگاه‎های اجرایی در حال حاضر باید رفع فقر و کمک به اقتصاد کشور را مهمترین وظیفه خود دانسته و در اجرای بخشنامه‎ها و دستورالعمل‎های اجرایی تا حد امکان شرایط مددجویان را نیز مدنظر قرار دهند.

وی ضمن مثبت ارزیابی کردن طرح‎های اشتغال اجرا شده توسط مددجویان، گفت: خوشبختانه بهره‎وری طرح‎های اشتغال مددجویان در سطح بالایی است و انتظار می‎رود مسئولین این نهاد مقدس به ساکنین کوهدشت نگاه ویژه‎ای داشته و زمینه را برای اجرای طرح‎های اشتغال‎زایی بیشتری از طریق خانواده‎ها به‎ویژه جوانان فراهم کنند.

انتهای پیام

کد N685235