با صدور پیامی؛

رئیس مجلس شهادت «سردار الله دادی» را تسلیت گفت

سیاسی

لاریجانی طی پیامی با تسلیت شهادت سردار الله دادی تاکید کرد: این شهید در طول ماموریت خویش تلاش‌های موثری در جهت مقابله با نقشه‌های شیطانی و تفرقه افکنانه علیه امت اسلامی داشت.

به گزارش خبرگزاری مهر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی شهادت سردار «محمدعلی الله دادی» را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر حملات تروریستی و جنایتکارانه رژیم صهیونیستی باعث شهادت یکی از رزمندگان  رشید اسلام در دفاع از ملت مظلوم سوریه گردید.

شهید "محمدعلی الله دادی" از سرداران شجاع و متعهد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بودند که سوابق درخشانی در سالهای دفاع مقدس و فرماندهی سپاه الغدیر یزد داشتند و پس از اقدامات تروریستی و تکفیری در منطقه،  در مقام مستشاری برای کمک به مردم و دولت سوریه به این کشور عزیمت کرده بودند.

ایشان در طول ماموریت خویش تلاشهای موثری در جهت مقابله با نقشه های شیطانی و تفرقه افکنانه علیه امت اسلامی داشتند و سرانجام نیز با حمله بالگردهای نظامی جنایتکاران صهیونیسم بهمراه تعدادی دیگر از فرماندهان حزب الله به شهادت نایل گشتند.

 اینجانب ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت سردار محمد علی الله دادی و دیگر رزمندگان حزب الله به پیشگاه حضرت بقیه اله الاعظم، مقام معظم رهبری، دوستان و همرزمان و خانواده های شهید بزرگوار، برای روح متعالی ایشان رحمت و علو درجات از درگاه خداوند رحمان مسئلت می کنم.