تقدیر سیاری از نیروی دریایی عمان برای همگرایی همه‌جانبه در مبارزه با تروریسم

ايران,امير دريادار حبيب‌الله سياري,عمان

فرمانده نیروی دریایی ارتش از نیروی دریایی عمان به خاطر همگرایی همه‌جانبه در مبارزه با تروریسم در شمال اقیانوس هند و خلیج عدن قدردانی کرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش از نیروی دریایی عمان به خاطر همگرایی همه‌جانبه در مبارزه با تروریسم در شمال اقیانوس هند و خلیج عدن قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرلشکر امیر سیاری در دیدار با هیات نظامی کشور عمان که صبح امروز (سه شنبه)در محل ستاد نیروی دریایی ارتش انجام شد، گفت: لازم است تا مراتب تشکر خود را از عمان به خاطر همگرایی همه‌جانبه‌ای که با نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران داشته‌اند ابراز کنیم.

وی افزود: نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران در شمال اقیانوس هند و خلیج عدن برای مبارزه با تروریست‌ها حضور یافته و این حضور مستمر و همیشگی است اما در انجام این ماموریت عظیم و برای تامین امنیت منطقه نیروی دریایی عمان کمال همکاری را با ما داشته است.

همچنین سرلشکر سالم بن مسلم بن علی قطن رییس دانشکده دفاع ملی کشور عمان نیز با مورد توجه قرار دادن جایگاه حضرت امام خمینی در بین مردم عمان، گفت: در بازدیدی که ما امروز داشته‌ایم نشان ویژه دانشگاه دفاع عمان به امیر سیاری اهدا شد.

به گزارش ایسنا، رییس دانشکده دفاع ملی کشور عمان در راس هیات بلندپایه علمی به کشورمان سفر کرده و در طول مدت اقامتش با فرماندهی نیروهای مسلح ملاقات‌هایی در موضوعات آموزشی و توسعه دفاعی و راهبردی انجام می‌دهد.

همچنین این هیات ضمن بازدید از اماکن و نقاط مختلف دفاعی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی کشورمان با تاریخ و فرهنگ و تمدن و رفتارهای سیاسی و اهداف متعالی نظام جمهوری اسلامی از نزدیک آشنا شده و از تجربیات دفاعی جمهوری اسلامی به ویژه در هشت سال دفاع مقدس استفاده می‌کند.

این مهمانان میزبان دانشگاه عالی دفاع ملی کشورمان هستند که امروز صبح بعد از بازدید از مجلس شورای اسلامی و ملاقات با احمدرضا دستغیب نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس برای ملاقات با امیر سیاری در ستاد فرماندهی نیروی دریایی ارتش حضور یافتند.

این هیات عصر امروز در باغ موزه دفاع مقدس حضور می‌یابند و از بیت امام و جماران دیداری خواهند کرد.

انتهای پیام

کد N684493