وزیر اطلاعات شهادت سردار الله‌دادی را تسلیت گفت

دولت

تکفیری‌ها با دستور اربابان خود٬ عملیات‌های تروریستی انجام می‌دهند و دستگاه های تبلیغی تحت سیطره آنها پروژه اسلام هراسی را راه انداخته‌اند.

وزیر اطلاعات در پیامی شهادت سردار سرتیپ پاسدار محمد علی الله دادی را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، متن پیام حجت‌االاسلام والمسلمین سید محمود علوی به شرح ذیل است:

«وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ»

شهادت مزد مجاهدت در راه خداست که حضرت حق به جبران سال‌ها از خود گذشتگی و اخلاص انسانهای بزرگ پاداش می‌دهد.

بار دیگر حمله هوایی رژیم متجاوز صهیونیستی اسرائیل به خاک کشور سوریه و به شهادت رسانیدن سردار سرتیپ پاسدار محمد علی الله دادی و تنی چند از رزمندگان حزب الله لبنان که در مقابله با جبهه کفر در حال انجام وظیفه مستشاری برای کمک به دولت و ملت مظلوم سوریه در مقابله با تروریست‌های تکفیری- سلفی بودند چهره تروریستی اسرائیل را بیشتر نمایان ساخت.

خون پاک این شهدای مظلوم، همدستی رژیم صهیونیستی و تروریست‌های تکفیری را افشاء ساخت. تکفیری‌ها این سربازان گوش به فرمان صهیونیست با دستور اربابان خود عملیات‌های تروریستی انجام و دستگاه‌های تبلیغی تحت سیطره آن‌ها پروژه اسلام هراسی را راه انداخته و به خیال خود می‌توانند جهان تشنه اسلام ناب را از دین نجات بخش جهان و رسول رحمت (ص) دور سازند.

اینجانب شهادت سردار سرتیپ پاسدار محمدعلی الله دادی از یادگاران دوران دفاع مقدس و تنی چند از حزب الله لبنان را به حضرت ولی عصر عجل الله تعالی، مقام معظم رهبری دام ظله العالی، ملت شریف ایران، لبنان، همرزمان و خانواده‌های معزز این شهدای مظلوم تبریک و تسلیت عرض نموده و علو درجات را برای آن‌ها از درگاه خداوند متعال خواهانم.

کد N684013