انتصاب معاون و قائم مقام وزیر کشوردر امورسیاسی

رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور از انتصاب محمد حسین مقیمی معاون و قائم مقام وزیر کشور در امور سیاسی از سوی دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خبر داد.

به گزارش گرئه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دین پرست از انتصاب محمد حسین مقیمی به عنوان معاون وقائم مقام وزیر کشور در امور سیاسی از سوی دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور خبر داد.

بر اساس این گزارش ؛ متن کامل حکم انتصاب محمد حسین مقیمی معاون و قائم مقام وزیر کشور در امور سیاسی به شرح ذیل می باشد.

جناب آقای محمد حسین مقیمی

سلام علیکم

با عنایت به مراتب تعهد ، درایت و تجارب ارزشمند به موجب این حکم جنابعالی را به سمت معاون وقائم مقام وزیر در امور سیاسی منصوب می نمایم .

فراهم سازی مقدمات وشرایط برای برگزاری قانونی ، هرچه شایسته تر و باشکوهتر انتخابات پیش رو ، پیگیری لایحه های پیشنهادی قانون احزاب و تقسیمات کشوری ، پیگیری امور مربوط به فعالیت احزاب و جمعیت ها از جمله مواردی است که انتظار دارد در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید ومأموریت های خطیر وزارت کشور در این حوزه نسبت به آن اهتمام و تلاش نمایید .

توفیق روز افزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای « مدظلله العالی » در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم .

عبدالرضا رحمانی فضلی

گفتنی است ؛ محمد حسین مقیمی سابقه استانداری خوزستان و کرمانشاه و مرکزی و معاونت عمرانی وزارت کشور ، مسئول ستاد بازسای و نوسازی مناطق جنگی ، رئیس ستاد حوادث غیر مترقبه کشور را در سوابق کاری خود دارا است .

انتهای پیام

کد N681147