بادامچیان در گفت‌وگو با ایلنا:| 241052

جریان اصلاح‌طلبی را مطلقا قبول نداریم/ روزنامه‌های اصلاح‌طلب زیاد است

سیاست داخلی

در دیدار حزب موتلفه و حزب پایداری از دو طرف اعضای شورای مرکزی حضور داشتند. در راستای اهداف خودمان که تنظیم مسیر وحدت است با همه گروه‌ها دیدار داشته‌ایم.

یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: جریان اصلاح‌طلبی را قبول نداریم چون آن را فاصله‌دار خط انقلاب می‌دانیم اما اصلاح‌طلبان غیر از جریان اصلاح‌طلبی هستند.

اسدالله بادامچیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا‎‎‏‏٬ درباره فعالیت‌های اصولگرایان در مسیر وحدت و اینکه در گذشته هم اصولگرایان فعالیت‌ داشته‌اند ولی موفقیت‌آمیز نبوده٬ گفت: همه امور در دنیا نسبی است و همیشه هم نمی‌شود قیاس به گذشته کرد چون ممکن است در شرایطی٬ موضوعی موفقیت‌آمیز باشد و در شرایط دیگر نه.

وی ادامه: ولی اصولگرایان نسبتا در این موضوع موفق بوده‌اند هرچند منظور از وحدت این نیست که همه جریان‌ها و گروه‌های اصولگرایی دور هم جمع شوند٬ چون ممکن است در این بین کسانی با هم اختلاف داشته باشند و شرکت نکنند ولی این موضوع به کلان وحدت ضربه نمی‌زند و آن حفظ می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که امروز در شرایط فعلی برای رقابت با جریان مقابل اصولگرایان راهکار جدیدی دارند٬ گفت: هر زمانی شرایط و موقیعت خودش را دارند و نمی‌شود همیشه در گذشته زندگی کرد. ولی مهم آن است که در هر زمان به تکلیف عمل کنیم

درباره جزئیات دیدار حزب موتلفه و حزب پایداری گفت: در این دیدار که از دو طرف اعضای شورای مرکزی حضور داشتند. ما در راستای اهداف خودمان که تنظیم مسیر وحدت است با همه گروه‌ها دیدار داشته‌ایم از جمله پایداری و ایثارگران می‌باشند.

این عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی افزود: ما در جلسه که با احزاب کشورهای اسلامی داشتیم سعی کردیم همه احزاب و جریان‌ها را دعوت کنیم و این دیدار منحصر به حزب موتلفه نباشد٬ زیرا معتقدیم کشور را با ارزش‌های انقلابی می‌شود اداره کرد٬ اما در عین حال در این مسیر اداره باید با همه گرو‌ه‌ها و جریان‌ها کار کرد.

بادامچیان تصریح کرد: جریان اصلاح‌طلبی را قبول نداریم چون آن را فاصله‌دار با انقلاب می‌دانم اما اصلاح‌طبان غیر از جریان اصلاح‌طلبی هستند. شهروندان این کشور و دارای حقوق شهروندی هستند و مشاهده می‌کنیم حقوق شهروندی آنها اجرا و حتی روزنامه‌های زیادی دارند؛ روزنامه‌های آنها بیشتر از اصول‌گرایان فعال است.

کد N680290