نماینده بویراحمد و دنا:

روحیه و مدیریت جهاد دانشگاهی نیاز امروز کشور است

سیاسی

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس گفت: جهاد دانشگاهی یک نهاد انقلابی برآمده از انقلاب اسلامی است که می‌تواند در زمینه پژوهش و تحقیق و تجاری‌سازی از روح انقلابی بودن خود برخوردار باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه کهگیلویه و بویراحمد، غلام محمد زارعی در بازید از جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد افزود: روحیه و مدیریت جهادی امروزه یک نیاز کشور است که در نهادهایی همچون جهاددانشگاهی دیده می شود.

وی اظهارکرد: جهاددانشگاهی باید حمایت و تقویت شود چراکه کارها و فعالیت‌ها را بصورت انقلابی، جهادی با انگیزه و با هزینه کم انجام می دهد.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کارها و فعالیتهای پژوهشی در خیلی از دستگاهها و نهادهای استان بدون استفاده در قفسه ها خاک می خورند.

زارعی تصریح کرد: به مجموعه جهاددانشگاهی می توانیم امیدوار باشیم چراکه اعضای جهاددانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد همه نیروهای انقلابی هستند.

وی ادامه داد: جهاددانشگاهی با وجود قابلیتهای فراوان استان کهگیلویه و بویراحمد از جمله گیاهان دارویی می تواند بعنوان یک بازوی موثر و مطمئن فعالیت کند که نیاز به حمایت و کمک مادی و معنوی از سوی مسئولان استانی و کشوری دارد.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مسئولان استان از جهاددانشگاهی حمایت کنند، بیان کرد: دستگاههای اجرایی و نهادهای استان ظرفیت هایی دارند که می توانند جهت اجرایی کردن به این نهاد انقلابی واگذار کنند، پژوهش و تحقیق امر مهمی است که جهاددانشگاهی می تواند این امر را در استان عملیاتی کند.

زارعی عنوان کرد: یکی از مسایلی که در جامعه همه صاحب نظران و مسئولان بر روی آن تأکید دارند اشتغال است و در صورتی که اشتغال با مهارت همراه باشد تأثیرگذار است که جهادانشگاهی می تواند در این مهارت و کارآفرینی نقس بسزایی را ایفا کند.

انتهای پیام

کد N679748