۱

پیام مجمع نمایندگان مازندران در محکومیت اقدام موهن نشریه فرانسوی

  • ۲بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه

مجمع نمایندگان مازندران با صدور پیامی اقدام موهن نشریه فرانسوی در هتک حرمت به صاحت مقدس پیامبر اسلام(ص) را محکوم کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا- منطقه مازندران، در متن این پیام آمده است:

«جسارت نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر عظیم الشأن اسلام بار دیگر نشان داد آنچه به‌عنوان تمدن غرب خوانده می‌شود در حقیقت توحش و جاهلیتی مدرن است.

پیامبر اسلام امروز آشناترین و عزیزترین نام برای همه آزادی خواهان و حق طلبان و جویندگان معرفت و معنویت در سراسر جهان است،نام بلند و الهام‌بخش حضرتش امروز در همه کشورها و ملت ها ورد زبان‌ها است و ارمغان الهی ایشان از معراج و ملکوت به سرعت در حال گسترش است.

آنچه جاهلیت مدرن را نگران و وحشت زده ساخته این حقیقت روشن است که علی رغم همه تبلیغات و جنگ روانی و اسلام‌هراسی که غرب به راه انداخته است آئین رسول گرامی اسلام چون چشمه‌ای زلال راه خود را به سوی تشنگان معنویت و پاکی و ایمان بیش از پیش یافته است.

مجمع نمایندگان استان مازندران عمل زشت نشریه هتاک و حمایت‌های تأسف‌بار دولت فرانسه و دولت آمریکا از این اقدام موهن را محکوم کرده و تأکید می‌کند که پیروان آن پیامبر عظیم‌الشأن، منادی صلح و دوستی و مهربانی هستند و ان‌شاءالله دیری نخواهد گذشت که امثال این نشریه بی‌شرم و هزاران دستگاه تبلیغاتی دیگر غرب به تاریکی‌های فراموشی و نابودی فرو خواهند غلتید و آنچه در جهان تنین انداز خواهد بود همچنان نام عزیز پیامبر مهربانی‌ها خواهد بود و پرچم توحید و ایمان در همه ی گیتی بر افراشته خواهد شد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.