تجمع اعتراض‌آمیز دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع) در محکومیت توهین به پیامبر(ص)

پيامبر اكرم ص

صبح امروز دانشجویان و کارکنان دانشگاه امام صادق (ع) در تجمعی اقدام مجله شارلی ابدو فرانسه را در انتشار کاریکاتور موهنی از پیامبر (ص) محکوم و این اقدام را مقدمه‌ای برای تقویت دنیای استکبار دانستند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این تجمع حجت‌الاسلام والمسلمین میرلوحی طی سخنانی، اظهار کرد که استکبار و همه رسانه‌های او در خدمت هتاکان به دین و ادب هست و هیچ آزاده‌ای در دنیا بی‌احترامی به ساحت مقدس پیامبر اکرم اسلام و خاتم پیامبران را نمی‌پذیرد.

وی گفت: امروز وظیفه ما وحدت و همراهی با امت پیامبر زیر چتر کلمه لااله‌الاالله و محمداً رسول‌الله است تا اینها بدانند و بفهمند که وحدت جهان اسلام به آنها درس سختی خواهد داد.

میرلوحی افزود: عربستان بدتر از اسرائیل و وهابیت داعشی وحشی در این اتفاق بهترین خدمت را به استکبار کردند و جهان را علیه اسلام بسیج کردند، اما باید بدانند که طبق وعده الهی توهین به پیامبر رحمت موج نفرت را به همراه دارد.

دانشجویان در این تجمع با شعار لبیک یا محمد، لبیک یا رسول‌الله، مرگ بر اسرائیل و بأبی انت و امی یا رسول‌الله اقدام اخیر از سوی مجله هتاک فرانسوی را محکوم کردند.

انتهای پیام

کد N679284