۱
جلیلی:

سکوت مدعیان حقوق بشر در مقابل اهانت به مقدسات محکوم است

  • ۱بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
پيامبر اكرم ص

نماینده مردم مسجدسلیمان، لآلی،‌هفتگل و اندیکا در مجلس با صدور بیانیه‌ای اقدام موهن مجله شارلی به ساحت پیامبر اسلام را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در بیانیه اسماعیل جلیلی آمده است:

«هُوَ الَّذِی أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَی وَدِینِ الْحَقِّ لِیُظْهِرَهُ عَلَی الدِّینِ کُلِّهِ وَلَوْ کَرِهَ الْمُشْرِکُونَ »

اوست که رسول خود را با هدایت و آیین درست فرستاد تا آن را بر همه ادیان چیره سازد،هر چند مشرکان را نا خوش آید (توبه/آیه 3)

بسمه تعالی

صلی الله علیک یا رسول الله

در نهایت تاسف، بار دیگر شاهد هتک حرمت کفار پست فطرت به ساحت مقدس و نورانی پیام آور حقیقت و مهربانی حضرت محمد (ص) بودیم.

پیامبر گرامی اسلام از اولین روز بعثت خود، همواره مظلومانه مورد خصم دشمنان و گمراهان و جاهلان عالم واقع شدند و علی رغم همه مودت و ایثار آن نبی بزرگوار برای هدایت و سعادت بشریت، عیادی ابلیس از هرگونه جنایت و خیانت برای ضدیت با خدا و رسولش دریغ نکرده اند.

این بار نیز روزنامه فرانسوی شارلی ابدو از قافله شیطان عقب نمانده و با به تصویر کشیدن کاریکاتور خیرالبشر به خیال خام خود، قصد کمرنگ کردن اعتقاد و ارادت مسلمین عالم به ایشان را دارند.

اما ای ایادی کفر و جور!زهی خیال باطل... محمد مصطفی (ص) نور حقیقتی است که در قلب و جان عالمیان نفوذ کرده است و هر چه بیشتر به دنبال خاموشی این نور الهی باشید، خود را به قعر گمراهی و سقوط نزدیک تر کرده اید.

ما مسلمانان جهان فدایی حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) هستیم و ضمن پافشاری بر اعتقادات و اصول دین مبین اسلام، تا آخرین قطره خون خود از اسلام و پیام آور این آیین حق دفاع خواهیم کرد.

این اقدام شنیع و ناشایست رونامه شوم و مسموم شارلی ابدو و همچنین حمایت دولت فرانسه و کدخدایان دروغین و پوشالی غرب از آن را محکوم می کنیم و مدعیان حقوق بشر نیز که نسبت به اهانت به مقدسات مسلمین مهر سکوت بر دهان خود زده اند نیز محکوم هستند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.