بیانیه سازمان بسیج عشایری کشور در محکومیت بازنشر کاریکاتور موهن علیه پیامبر (ص)

سازمان بسیج عشایری کشور به نمایندگی از سران طوایف و ایلات شیعه و سنی باز نشر کاریکاتور موهن علیه پیامبر (ص) را محکوم کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این بیانیه به شرح ذیل است:

مخالفین پیامبر رحمت که شاهد گسترش روز افزون دین مبین اسلام در سطح جهان می باشند، از وحدت و همدلی بین مسلمین (شیعه و سنی ) سخت بر آشفته اند و جایی که از منطق و استدلال کم آوردند،رو به اهانت که بدترین نوع بد اخلاقی، آن هم در مقابله با پیامبر رحمت که اسوه اخلاق می باشد را انتخاب نموده اند، هم‌اکنون نیز با حقایقی که از حادثه حمله شارلی ابدو به وجود آمده است، می‌توان آن را پروژه‌ غرب برای تخریب وجهه مسلمانان و اسلام راستین تلقی کرد.

دولت فرانسه که کشورش را مهد تمدن و آزادی می‌نامد نه‌تنها میدان را برای اعمال وحشیانه‌ گروهک منحوس و بی پایه داعش در کشورش را باز گذاشته بلکه از هتک حرمت مجدد مقدسات اسلامی توسط نشریه شارلی ابدو و چاپ کاریکاتور منتسب به نبی مکرم اسلام و انتشار آن در پنج میلیون نسخه حمایت می‌کند در حالی که این عملی غیرانسانی و غیر اخلاقی است.

این حرکت دولت غیر متمدن فرانسه ثابت می کند که غربی ها در تمامی عرصه ها، چه در مذاکرات و چه در تحریم ها و حتی کاهش قیمت نفت که حاصل همفکری همه استکبار است، به نتیجه نرسیده اند و این اقدامات نشان دهنده عجز و شکست غرب در این اتفاقات است. غرب با این کار می خواهد توجه آن بخش از جهان که به این مسئله معطوف نیست را هم به این حوادث جلب کند.

سازمان بسیج عشایری کشور به نمایندگی از آحاد جامعه عشایر به خصوص سران و ریش سفیدان ایلات و طوایف سنی و شیعه ضمن محکوم نمودن این حرکت وقیحانه،که منجر به جریحه دار شدن قلوب همه مسلمانان آزاده جهان اسلام گردید ؛اعلام می‌دارد که دشمنان اسلام وقتی که عرصه را بر خود تنگ می بیند و روز به روز گسترش دین اسلام را مشاهده می کنند، دینی که پرچمدار آن پیامبر رحمت و عدالت می باشد و شکست روز افزون خود را مشاهده می کنند پس از پروژه های مکرر اسلام هراسی ،بی اخلاقی ترین کار یعنی توهین به نبی مکرم اسلام را در دستور کار خود قرار داده اند که مطمئنا این حرکت زشت آنان پتکی خواهد شد و کاخ های شیشه ای آنان را فرو خواهد ریخت و هر روز بر زبونی و پستی آنان می افزاید چرا که این امور کارها بر وحدت شیعه و سنی خواهد افزود و مسلمانان را متحد تر و منسجم تر خواهد نمود.

انتهای پیام

کد N678833