عضو فراکسیون ورزش:

مجلس بر قیمت گذاری استقلال و پرسپولیس نظارت می‌کند

سیاسی

یک عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس و سایر نهادهای نظارتی کشور بر نحوه قیمت‌گذاری برای واگذاری استقلال و پرسپولیس نظارت خواهند کرد.

یک عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس و سایر نهادهای نظارتی کشور بر نحوه قیمت‌گذاری برای واگذاری استقلال و پرسپولیس نظارت خواهند کرد.

غلامرضا اسداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: قیمت‌گذاری روی باشگاه‌ها باید با توجه به جهات مختلف و توسط کارشناسان مرتبط انجام شود و ما اگر کارشناس این موضوع نیستیم نباید بگوییم که قیمت تعیین شده کم یا زیاد است.

این عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی افزود: آنچه برای ما به عنوان فراکسیون ورزش و ناظر مطرح است این است که این باشگاه‌ها را به قیمت واقعی و به کسانی که می‌توانند آن را ارتقا بدهند واگذار کنیم. قطعا قیمتی کارشناسی و واقعی است که توسط کارشناسان و در چارچوب ضوابط با لحاظ بنیه‌هایی که این باشگا‌ه‌ها دارند تعیین شود.

وی یادآور شد: امروز باشگاه‌ها امکانات وسیعی دارند و عوامل و فاکتورهای مختلف در تعیین قیمت دخیل است که بر مبنای آن به عددی می‌رسند. سیستم‌های نظارتی هم با توجه به حساسیت‌های خود نظارت‌های لازم را اعمال می‌کنند تا قیمت واگذاری قابل دفاع باشد.

این عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در برخی واگذاری‌های دولتی ضوابط لازم رعایت نشده، اظهار کرد: شبهاتی در ذهن مردم وجود دارد و بعضا واگذاری‌ها به ثمن بخس بوده است بنابراین باید به سمتی برویم که عملکردها قابل دفاع و بر اساس ضوابط باشد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان گفت که این فراکسیون و همچنین کمیسیون فرهنگی مجلس و دستگاه‌های دیگر نظارتی در زمینه قیمت‌گذاری برای واگذاری استقلال و پرسپولیس نظارت مستقیم خواهند داشت.

انتهای پیام

کد N678564