خطیب نماز جمعه تهران گفت:

آنچه در مجلس اتفاق افتاد در شأن مجلس شورای اسلامی نبود

نماز جمعه,موحدي‌كرماني

خطیب نماز جمعه تهران گفت: آنچه هفته جاری در مجلس اتفاق افتاد در شأن مجلس شورای اسلامی نبود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی در خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران با اشاره به اتفاقاتی که یکشنبه جاری در مجلسبه وقوع پیوست ، اظهار کرد: آنچه در مجلس اتفاق افتاد در شأن مجلس شورای اسلامی نبود. نه آن سخن در شأن مجلس بود و نه آن عمل. ان شاألله مجلس پیش از پیش رسالت خود را حفظ کند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به اهانت مجله فرانسوی به پیامبر اسلام (ص) اشاره کرد و یادآور شد: غرب قدرت اسلام را احساس کرده و فهمیده که اسلام در اروپا به سرعت پیش می‌رود. به همین دلیل دست به این کارهای زشت، رذالت‌ها، خباثت‌ها و جهالت‌ها زده است.

موحدی کرمانی ادامه داد: ببینید تا کجا به مرحله سقوط اخلاقی رسیده‌اند که باید گفت زهی خجالت. بگذارید این جانیان چهره کریه خود را نشان دهند و دشمنی خود را با اسلام آشکار کنند تا دنیای اسلام بیدار شود و دل به ناکسان نبندند. جای تأسف است که با کمال بی‌شرمی حمایت از این بی‌احترامی را حمایت از آزادی می‌دانند. در حالی که این دریدگی،‌ خباثت و جهالت است.

وی اضافه کرد: از این عجیب‌تر این‌که این جانیان به راه افتاده‌اند، ‌راهپیمایی کرده و تروریسم را محکوم می‌کنند. کسانی که خود تروریست واقعی و تروریست پرور هستند. نخست‌وزیر رژیم سفاک اسرائیل در راهپیمایی شرکت می‌کند و تروریسم را محکوم می‌کند. رژیمی که خود کودک‌کش و جلاد است. باید پرسید، پس چه کسی در سوریه از تروریست‌ها حمایت می‌کند و برایشان سلاح می‌فرستد؟ الحمدلله آنهایی که از تروریسم‌ها حمایت کردند و آنها را در آستین پروراندند حالا همین تروریست‌ها و داعش به جان خودشان افتاده‌اند.

ادامه دارد

کد N677796