۱
افخم در دیدار با مدیر خبرگزاری ملی لبنان تاکید کرد:

گسترش همکاری رسانه‌های دو کشور برای مقابله با افراط گرایی

  • ۲بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه

سخنگوی وزارت امورخارجه ایران در دیدار با مدیر خبرگزاری لبنان بر ضرورت گسترش همکاری رسانه‌های دو کشور برای مقابله با تروریسم و افراط گرایی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، لور سلیمان صعب مدیر خبرگزاری ملی لبنان چهارشنبه و در رأس هیأتی با مرضیه افخم سخنگو و مدیر مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه کشورمان دیدار کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه در این دیدار ضمن تشریح فعالیت گسترده و نشاط و پویایی مطبوعات، خبرگزاری ها و دیگر رسانه ها در جمهوری اسلامی ایران، رسالت بالای اصحاب رسانه در فرهنگ سازی و حمایت از ایده های ترویج دهنده امنیت، عدالت، اخلاق و صلح را مورد تأکید قرار داد.

مرضیه افخم با اشاره به مشترکات فرهنگی و اجتماعی بین ایران و لبنان، گسترش همکاری رسانه های کشورهای منطقه را بویژه در شرایط کنونی و در جهت مقابله با تروریسم و افراط گرایی، مفید و حائز اهمیت دانست.

مدیر خبرگزاری لبنان نیز با اشاره به بازدیدهایی که از برخی موسسات رسانه ای ایران داشته، سطح بالای حرفه ای و فنی رسانه های ایرانی را مورد تمجید قرار داد.

لور سلیمان با اشاره به اینکه سیاست و رسانه مکمل یکدیگر هستند، توسعه ارتباط و همکاری با رسانه های ایرانی بویژه تعامل مستقیم بین رسانه های ملی دو کشور را در جهت دستیابی صحیح و سریع به اطلاعات و اخبار، ضروری شمرد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.