در دیدار مدیر خبرگزاری ملی لبنان

افخم همکاری رسانه‌های منطقه برای مقابله با تروریزم را خواستار شد

سیاسی

لور سلیمان صعب، مدیر خبرگزاری ملی لبنان چهارشنبه شب در رأس هیأتی با مرضیه افخم، سخنگو و مدیر مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌یی وزارت امور خارجه کشورمان دیدار کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سخنگوی وزارت امور خارجه در این دیدار ضمن تشریح فعالیت گسترده و نشاط و پویایی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و دیگر رسانه‌ها در جمهوری اسلامی ایران، رسالت بالای اصحاب رسانه در فرهنگ‌سازی و حمایت از ایده‌های ترویج دهنده امنیت، عدالت، اخلاق و صلح را مورد تأکید قرار داد.

افخم با اشاره به مشترکات فرهنگی و اجتماعی بین ایران و لبنان، گسترش همکاری رسانه‌های کشورهای منطقه را به‌ویژه در شرایط کنونی و در جهت مقابله با تروریزم و افراط گرایی، مفید و حائز اهمیت دانست.

مدیر خبرگزاری لبنان نیز با اشاره به بازدیدهایی که از برخی موسسات رسانه‌یی ایران داشته، سطح بالای حرفه‌یی و فنی رسانه‌های ایرانی را مورد تمجید قرار داد.

لور سلیمان با اشاره به این که سیاست و رسانه مکمل یکدیگر هستند، توسعه ارتباط و همکاری با رسانه‌های ایرانی به‌ویژه تعامل مستقیم بین رسانه‌های ملی دو کشور را در جهت دستیابی صحیح و سریع به اطلاعات و اخبار، ضروری شمرد.

انتهای پیام

کد N676810