شهادت دو جوان فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست

سیاسی

منابع فلسطینی اعلام کردند که دو جوان فلسطینی یکی در کرانه باختری و دیگری در صحرای نقب با شلیک نیروهای رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری معا، لوبا سامری، سخنگوی پلیس رژیم صهیونیستی در باره جنایت اول گفت: یک سرباز اسرائیلی با تیراندازی به سمت مردی جوان که گمان می‌رفت مسلح باشد، وی را کشت.

ساکنان محلی می‌گویند: سربازان رژیم صهیونیستی به سمت هر فلسطینی که از منطقه عبور کند بی‌دلیل شلیک می‌کنند و فوراً وی را به جرمی متهم کرده و به این ترتیب سربازان اسرائیلی از سوی مسوولان مربوطه تبرئه می‌شوند سپس گزارش دروغین خود را پیش از هرگونه تحقیقی درباره موضوع در رسانه‌های عبری‌زبان منتشر می‌کنند.

در اقدامی دیگر نیروهای رژیم صهیونیستی یک جوان فلسطینی دیگر را در داخل سرزمین‌های تحت اشغال اسرائیل در صحرای نقب به شهادت رساندند.

ساکنان یک روستای فلسطینی در صحرای نقب با نظامیان صهیونیست که برای دستگیری یک مظنون به روستای آنها یورش برده بودند، درگیر شدند که در جریان این درگیری یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله صهیونیست‌ها به شهادت رسید.

پس از جنگ اخیر غزه که در ژوئن گذشته آغاز شد، خشونت رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی علیه فلسطینی‌ها افزایش یافته است.

انتهای پیام

کد N676462