ذوالانوار: اگر امنیت امروز نبود در هیچ حوزه‌ای پیشرفت حاصل نمی‌شد

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران از مهمترین ستون‌های انقلاب اسلامی است.

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، سیدحسین ذوالانوار با بیان اینکه خدمات سپاه به انقلاب ارزشمند و بی‌شمار است، گفت: سپاه پاسداران در تمامی مراحل در کنار مردم بوده و از ارزش‌های انقلاب اسلامی و کشور دفاع کرده است.

وی گفت: از سال‌های نخست تشکیل سپاه پاسداران تا به امروز شاهد تلاش و ایثار نیروهای مخلص سپاه در پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی و مردم بوده‌ایم.

ذوالانوار با اشاره به رشادت‌های نیروهای ارزشی سپاه و بسیج در دوران دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: بعد از آن هم سپاه در دفاع از تمامیت ارضی کشور و برقراری امنیت تلاش‌های فراوانی کرد و در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و سازندگی نیز سپاه به عنوان یک رکن مهم همواره حامی انقلاب اسلامی بوده است.

وی ضمن انتقاد از کسانی که به دنبال تخریب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هستند،‌ گفت:‌ این افراد یا خدمات سپاه را فراموش کرده‌اند یا امنیت کشور برایشان مهم نیست، امروز در مرزهای کشور دشمن به دنبال شیطنت است و ایثار و فداکاری دلاورمردان سپاه در کنار دیگر نیروهای مسلح فضایی آرام را در کشور رقم زده است.

ذوالانوار با تصریح اینکه سپاه، ارتش و نیروی انتظامی سه رکن مهم بشمار می‌روند که توسط مردم اداره می‌شوند، تاکید کرد که اگر امنیت و آرامش امروز نبود در هیچ حوزه‌ای پیشرفت حاصل نمی‌شد.

نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که امروز در نبرد با تهدید افراطیون داعش نیز نیروهای سپاه و بسیج جانفشانی بسیاری انجام داده و می‌دهند، به شهادت سه تن از نیروهای مخلص سپاه در هفته‌های گذشته در مرزهای شرقی کشور اشاره و تصریح کرد: افرادی که خدمات سپاه را زیر سئوال می‌برند، کسانی هستند که این تشکیلات ولایت‌مدار را خوب نمی‌شناسند و امیدواریم به‌دنبال اهداف دشمنان نباشند.

انتهای پیام

کد N676356