رئیس جمهوری در دیدار جانباز شهاب الدین بصام تبار:

خدمت به ایثارگران و جانبازان و خانواده آنان افتخار دولت است

رییس جمهور بصورت سرزده در منزل جانباز 70 درصد سید شهاب الدین بصّام تبار حضور یافت و ضمن دلجویی از وی از ایثار و فداکاری این جانباز سرافراز و خانواده وی تجلیل کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در این دیدار که در فضایی بسیار صمیمی و دوستانه برگزار شد، فداکاری و ایثار جانبازان را اقدامی بسیار بزرگ و ارزشمند توصیف و اظهار کرد: خدمت به ایثارگران و جانبازان و خانواده آنان را برای خود افتخار می دانیم چرا که شما در راه رضای خدا و برای دفاع از کشور و مردم هستی و جان خود را در راه انقلاب و اسلام در طبق اخلاص قرار دادید.

روحانی خاطرنشان کرد: امروز اگر در دنیا از عظمت و عزت برخوردار هستیم به خاطر ایثار فداکاری، ایستادگی و مقاومت همه کسانی است که در صحنه و دوران دفاع مقدس حضور داشتند.

رییس جمهوری تصریح کرد: اگر در آن دوران در برابر دشمن سر خم کرده و ایستادگی انجام نمی‌شد امروز چیزی از انقلاب و کشور باقی نمانده بود لذا همه داشته هایمان در سایه دفاع مقدس است.

روحانی همچنین ایثار و فداکاری همسران جانبازان را اقدامی به مراتب ارزشمند تر و قابل تجلیل دانست و خطاب به همسر این جانباز سرافراز اظهار کرد: اینکه داوطلبانه به صحنه ایثار و فداکاری قدم گذاشته و راه خدمت به یک جانباز را انتخاب کرده‌اید بی تردید از جایگاه بسیار بالا و ارزشمندی برخوردار هستید و بدون شک در اجر ایثارگران سهیم هستید.

در این دیدار که حجت الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رییس جمهور در امور ایثارگران و رییس بنیاد شهید و حسین فریدون دستیار ارشد رییس جمهور نیز حضور داشتند، لوح تقدیری از سوی دکتر روحانی به خانواده این جانباز تقدیم شد.

سیدشهاب الدین بسطام تبار در سن 21 سالگی و در عملیات والفجر 8 در منطقه جزیره ام الرصاص به درجه رفیع جانبازی نائل آمد.

انتهای پیام

کد N676132