وزیر اطلاعات: فشار سنگین بین المللی اکنون در هم شکسته است

سيدمحمود علوي

وزیر اطلاعات تصریح کرد: با حضور تمام جریانات و احزاب می‌توان در عین تضارب افکار در زیر یک پرچم به نام ولایت فقیه و رهبری امور مملکت را ساماندهی کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات در جمع مردم شهرستان جم از توابع استان بوشهر گفت: دولت یازدهم معتقد است که با حضور تمام جریانات و احزاب می توان در عین تضارب افکار در زیر یک پرچم به نام ولایت فقیه و رهبری امور مملکت را ساماندهی کرد.

وی افزود: راهکار و ساز و کار اصلی برای توسعه، پیشرفت و پایداری نظام اسلامی حفظ انسجام، وحدت و یکپارچکی اقشار مختلف مردم است.

وزیر اطلاعات اضافه کرد: ایران اسلامی امروزه با همت و تلاش دولتمردان، حمایت رهبری و پشتوانه عظیم ملت از جایگاه ویژه و قابل قبولی در دنیا برخوردار است.

علوی افزود: با توافق های انجام شده در مذاکرات بین المللی صدور نفت افزایش یافته و بسیاری از پول های کشور در بانک های بین المللی آزاد شده اکنون تمام انبارهای کالاهای اساسی کشور پر است و می تواند پاسخگوی نیازها باشد.

علوی در ادامه گفت: فشار سنگین بین المللی اکنون در هم شکسته ، مذاکره کنندگان کشورهای غربی در مقابل ایران زانو زده اند مذاکره کنندگان ایرانی اکنون تمام سعی خود را برای دفاع از حقوق ملت ایران می‌کنند رهبر معظم انقلاب نیز به صراحت از دولت حمایت کردند هم اکنون کارخانجات آرام آرام فعالیت مثبت خود را آغاز کرده و تولید را از سر گرفته‌اند.

وزیر اطلاعات تایید و تاکید رهبر معظم انقلاب نسبت به اقدامات دولت یازدهم را در ابعاد مختلف یادآور شد و گفت: ایشان بارها عملکرد رییس جمهوری و دولت را مورد حمایت خود قرار داده‌اند که خود از برکات تدبیر در این جامعه محسوب می شود.

علوی احیای اخلاق اجتماعی و سیاسی را سرلوحه کارها و برنامه‌های دولت دانست و گفت: توسعه اخلاق حسنه همواره از تاکیدات مهم دین مبین اسلام و از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

علوی ابراز داشت: اهتمام ویژه دولت بر رفع مشکلات و ایجاد رفاه اجتماعی برای ملت در ابعاد مختلف استوار است.

وزیر اطلاعات با اشاره به توجه و اجرای برنامه های راهبردی و عملی دولت یازدهم نسبت به جامعه ایثارگران گفت: خانواده های معزز شهدا سرمایه های اصلی این نظام و انقلاب هستند.

انتهای پیام

کد N675661