آقامحمدی در صحن علنی مطرح کرد:

اظهارات وزیر اطلاعات در مورد علت شنود از دفتر مطهری را منتشر کنید

سیاسی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خواستار انتشار اظهارات وزیر اطلاعات در خصوص علت شنود از دفتر مطهری شد و گفت: در صورت انتشار این مطالب، مردم مطهری را بهتر خواهند شناخت.

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی، آقامحمدی نماینده مردم خرم آباد در تذکری به وزارت ارشاد و هیات نظارت بر مطبوعات، گفت: روزنامه وطن امروز به جرم اعلام خبر مرگ پادشاه وهابی سعودی به دادگاه کشیده شده است اما تاکنون با سایت خبر آنلاین علی‌رغم انتشار اکاذیب برخوردی نشده است.

نماینده مردم خرم آباد، گفت: این سایت در خصوص فساد سپاه مباحثی را مطرح کرده است در حالیکه آنها از مبارزه و برخورد سپاه پاسداران با فساد سیاسی می ترسند.

وی با انتقاد از بودجه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی سایت خبر آنلاین، گفت: این سایت متعلق به مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور است و به همین دلیل از یارانه خوبی نسبت به دیگر رسانه ها برخوردار است.

آقامحمدی ادامه داد: سایت خبر آنلاین اعلام کرده بر اساس مصوبه شورای عالی امنیت ملی این مطالب را منتشر کرده در حالیکه مصوبه مهم شورای عالی امنیت ملی مبنی بر عدم حمایت از سران فتنه از سوی روزنامه های زنجیره ای اجرا نمی شود و تا به حال با آنها برخوردی نشده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی با انتقاد از تیتر یکی از روزنامه های اصلاح طلب مبنی بر اینکه (من شارلی هستیم)، گفت: شارلی نشریه ای است که میلیون ها نسخه از آن در توهین به حضرت محمد (ص) پیامبر اسلام در جهان منتشر شده است.

وی در ادامه با انتقاد از نطق روز یکشنبه مطهری در مجلس شورای اسلامی، گفت: از مجلس شورای اسلامی می‌خواهم که سخنان وزیر اطلاعات در کمیسیون امنیت ملی در خصوص علت شنود از دفتر آقای مطهری را منتشر کنند تا مردم، ایشان را بهتر بشناسند.