رژیم صهیونیستی برای مهاجران یهودی فرانسوی شهرک می‌سازد

به دنبال رخدادهای اخیر پاریس و دعوت نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از یهودیان فرانسه برای مهاجرت به سرزمین‌های اشغالی، وزیر مسکن این رژیم به مسوولان اداره شهرک‌های کرانه باختری دستور داد تا آماده استقبال از مهاجران یهودی باشند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از الیوم السابع، شکبه دو رژیم صهیونیستی اعلام کرد که اوری اریل، وزیر مسکن این رژیم به مسوولان اداره شهرک‌های کرانه باختری دستور داده تا احداث واحدهای مسکونی در این شهرک‌ها برای سکونت مهاجران یهودی فرانسوی را افزایش داده و مناطقی را که امکان احداث واحدهای مسکونی جدید در آن وجود دارد تعیین کنند تا یهودیان فرانسوی بتوانند به راحتی در آنجا سکونت کنند.

وی گفت: هیچ تردیدی نیست که یهودیان فرانسه از طرح شهرک‌سازی در یهودا و سامره حمایت کرده و به سکونت در آنجا تمایل دارند.

به دنبال رخدادهای اخیر در فرانسه و عملیات افراد مسلح در پاریس مسئولان تل‌آویو اقدامات بسیاری را آغاز کرده‌اند تا از آب گل‌آلود ماهی بگیرند که از جمله آن دعوت بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از یهودیان فرانسه برای مهاجرت به سرزمین‌های اشغالی است.

روزنامه عبری‌زبان هاآرتص نیز پیش‌بینی کرده بود که تعداد مهاجران یهود از فرانسه به سرزمین‌های اشغالی در سال 2015 به 10 هزار تن برسد! این درحالی است که آمار سال 2014 معکوس شدن روند مهاجرت یهودیان را نشان می‌دهد.

انتهای پیام

کد N675329