قاضی مدیرخراسانی خبر داد

هیات‌قضایی برای رسیدگی به بخش دیگر پرونده تعاونی مسکن اداره برق تصمیم‌گیری می‌کند

دادگاه كيفري استان تهران

رییس شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران گفت: برای برگزاری جلسات رسیدگی به بخش سوم پرونده تعاونی مسکن اداره برق باید هیات قضایی تصمیم‌گیری کند.

رییس شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران گفت: برای برگزاری جلسات رسیدگی به بخش سوم پرونده تعاونی مسکن اداره برق باید هیات قضایی تصمیم‌گیری کند.

سیامک مدیرخراسانی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: به دلیل حجم زیاد بخش دوم پرونده تعاونی مسکن اداره برق، هنوز حکمی برای آن صادر نشده است.

وی ادامه داد: رسیدگی به بخش دوم پرونده تعانی مسکن اداره برق با برگزاری 8 جلسه و حضور 4 هزار شاکی در جلسات دادگاه، به پایان رسید.

رئیس شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران درباره بخش سوم از پرونده تعانی مسکن اداره برق تصریح کرد: برای برگزاری جلسات دادگاه سومین بخش از این پرونده باید هیات قضایی تصمیم گیری کند، البته هنوز این پرونده به شعبه ارسال نشده است.

پیش از این محسن افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا از افزایش شکات در پرونده تعاونی مسکن اداره برق و تشکیل بخش دیگری (سوم) برای این پرونده در دادسرا خبر داده بود.

به گزارش ایسنا، بخش اول پرونده تعاونی مسکن اداره برق حدود 5000 شاکی داشت و در بخش دوم این پرونده بیش از 4000 شاکی وجود دارد.

اوایل مهرماه سال 92 رسیدگی به پرونده متهمان شرکت تعاونی مسکن اداره برق تهران در دادگاه کیفری به ریاست قاضی سیامک مدیرخراسانی آغاز و حدود 25 جلسه رسیدگی برگزار شد. 19 آبان ماه نیز اولین جلسه رسیدگی به بخش دوم پرونده تعاونی مسکن اداره برق در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد.

بر اساس این گزارش، پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق درباره کلاهبرداری به بهانه واگذاری زمین در هشتگرد است. رسیدگی قضایی به پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق تهران از سال 82 در دادسراهای مختلف آغاز شد و در این زمینه پرونده‌هایی در دادسراهای نواحی 6 و 12 مطرح شده بود که با توجه به کثرت و حجم شکات و مالباختگان کلیه پرونده‌ها تجمیع و پرونده به دادسرای ناحیه 6 ارجاع که پس از صدور قرار مجرمیت پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

انتهای پیام

کد N675035